1.8-1.12 royalmc.batihost.net Köylü,Takas,Kasa,RoyalCoin vb. sistemler olan RoyalSurvival Serverimize Bekleriz..

Royalmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle teşekkür ederek başlıyorum server yeni açıldığından logo gibi detaylarla daha uğraşmadık, başlığı değiştirmeyi unutmuşuz evet sonradan geçiş yaptığımız için gözümüzden kaçmış sağolun, Reklamda royal isminin bize ait olması ile ilgili bir cümle göremiyorum bunu kendi şahsi fikirlerinizden çıkarmanız bizim o ismi sahiplendiğimiz anlamına gelmiyor sonuçta Royal kelimesi bırak minecraftı her yerde yaygın bir isim, survivalı gerektiren bütün pluginler serverde vardır sonradan eğlence içerikli pluginler eklenebilir ama survival hazzını bu tazda sevenler için güzel bir paket, açıklar olduğunu söylediğiniz için teşekkürler o konuda ilgilenicez ve açıkcası sizi terslemedik bunu yazanın server kurucusu TalhaE olduğunu belirtiyorum ve sizi tanımıyorum maziden bir kaç anı var fakat royalcrafttr gibi gerçekten güzel onlıne çeken bir serverin kurucusunun bizim servere gelip bot atması ve bunu söylemesi ve sizi serverden atınca tekrar bot atmaya başlamasını kendi serverinize bir hakaret ve karakterinizdeki eksiklikten dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. Teşekkür ederek başladığım metnimi gelişmenin sadece server olarak değil kişilik olarak da olacağını söyleyerek bitiyorum. Rahatsızlık verdiysek affola afiyetle kalın.

Son düzenleme:

Royalmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bugün saat 17 00 da vip çekilişi olacaktır herkesi bekliyoruz.

Son düzenleme:

burak266

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar dostlar..Nasılsınız, afiyette misiniz ? Biz iyiyiz ve geri döndük Karşınızda Royal Survival..

Ekli dosyayı görüntüle 129473
:bayrak: AÇIKLAMA :bayrak:

2014 senesinden beri RoyalCraft, RoyalMC, RoyalOyun gibi isimlerle piyasada bulunduk, sonradan ise üzücü bir şekilde ara verdik. Bunun nedeni Üniversite derdiydi. Ama artık rahatız ve server ile ilgilenmek istiyoruz. Bundan dolayı aranıza tekrar katıldık. Amacımız oyun oynamaktan daha fazlası, amacımız arkadaşlıklar kurmak, dostluklar kurmak, vakit geçirmek.. Her zaman amacımız bu oldu ve bunu yaptık uzatmayalım başlayalım artık.:1:

SERVERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER

:sgül:{Spawndan Görüntüler}:sgül:

Ekli dosyayı görüntüle 129475

Ekli dosyayı görüntüle 129474

:kgül:{Ormandan Görüntüler}:kgül:

Ekli dosyayı görüntüle 129476

Ekli dosyayı görüntüle 129477

:altın:{Marketimiz}:altın:

Ekli dosyayı görüntüle 129478

:tüy:{Balıkçı Barbaros'un Mekanı}:tüy:

Ekli dosyayı görüntüle 129479

:jambon:{Köylüler}:jambon:

Ekli dosyayı görüntüle 129480

:ekask:{Yetkililer}:ekask:
-TalhaE
-Mythos
-HcaTR

Ekli dosyayı görüntüle 129481

Ekli dosyayı görüntüle 129483Ekli dosyayı görüntüle 129484

Ekli dosyayı görüntüle 129485

[ Server Bilgileri ]

Serverde bulunan sistemler;
Köylü Takas, Kasa Sistemi, RoyalCoin Alışveriş Sistemi, Kelime Oyunları, Gelişmiş Rütbe Sistemi, Takas ve en önemlisi sicak bir ortam.
Eklenenler : Kredi sistemi, Boss, haftada bir yenilenen görevler

Server Yöneticileri;
-TalhaE
-Mythos
-SkyTurks

İp: royalmc.batihost.net
Slot: 300
Sürüm: 1.8-1.12

Serverimiz açılmıştır şimdiden iyi eğlenceler.

harika bir sw tebrik ederim böğle devam edersiniz inşallah :D