1.8.8\Takımlar\{}-=Savaş=-{[MC:GO]}-=Heyecan=-{}/Kasalar/1.8.8

GranderOfficial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba millet! Bugün sizlere dış ülkelerden ihraç ettiğimiz ve Türk halkına
sunmak istediğimiz mükemmel bir savaş oyununu Minecraft'a taşıyoruz. Evet MC:GO!
Bazılarınızın bildiği ve oynadığı üzere bu oyun Minecraft'a geleli kısa bir süre oldu.
Bundan sadece ve sadece Premiumlar ve yabancılar faydalanabiliyordu..
Peki ya dedik neden Türkiye bundan fazlasıyla ve güncellemesine kadar faydalanamasın?

{一══◦>︻)-=[Terörist/SWAT]=-(︻>◦══一}
Kendinizce özgürce seçebileceğiniz 2 Tür
takım bulunmakta. Bunlardan biri SWAT (Polis),
bir diğeri ise Terörist takımı!

{+)-=[Güncelleme]=-(+}
Sürekli güncellenen bu Oyun Sistemi
ile her defasında bu Maceraya
baştan tekrar atılıyormuş gibi hissedeceksiniz!
şu an ki içerikler;

+ Telefon biçiminde alışveriş yapabileceğiniz bir Dükkan.
+ İstatistiklerinizi ve son durum bilgilerini görebileceğiniz bir Tablo sistemi.
+ 3D C4 Hologramlı Bomba sistemi ve özel Kan efekti.
+ Harika görünüme sahip klasik yazı bildirimleri.
+ Kazanan şahısların üzerinden bırakılan Havai fişekler Rakibi kızdıracak.
+ Her daim geliştirilmekte ve gelişmekte olan 3D Silah tipleri.
+ A ve B bölgeleri olmak üzere alanlara Bomba yerleştirebilme.
+ Özel Radyo sistemi. Böylelikle takımınızla iletişimin çok iyi olacak!
+ Silah atışlarınızda Camları kırabileceksiniz.
+ CS:GO'yu anımsatacak (hatta yaşatacak) akıl almaz Haritalar!
+ Gerçekleştirilmiş BossBar sistemi ile CS:GO Ekran ayarları.
+ 3D Kaynak Paketi ile doyasıya eğlence.
? Özel Efektler ile desteklenmiş El, Flaş, Sis vs. Bombaları.
? Kaynak Paketi Destekli özel Efektler ve özel Kasalar.

{)-=[Rapor Sistemi]=-(}
Sunucumuz da temel kanun sorsunsuz, Kurallara aykırı
olmayacak bir biçimde Oyun sunmaktır. Bunun için
çok üstün düzey bir "/Rapor" ve Moderatör Sistemi
kodlanmıştır. Temennimiz Eğlenceli bir Oyun oynamanızdır..

Sunucu Adresi (IP); 134.255.199.44
Sunucu Sitesi (WebSite); Yakında..
TS3 Adresi (IP); Yakında..
Destek | Skype; MCGOTR

!İYİ GÜNLER!

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Güzel servere benziyor.Serverinizde yetkili olmak istiyorum.Böyle bi servere CM(Chat Moderatoru) lazımdır bence.

CM olarak katılabilirmiyim ?
Skypem: by.yak
İsmim: Yiğit Akın Kaya

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacı crash veriyor oyundan texture u yüklemeye çalışınca link varmı indirebileceğimiz doku paketini?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel servere benziyor.Serverinizde yetkili olmak istiyorum.Böyle bi servere CM(Chat Moderatoru) lazımdır bence.

CM olarak katılabilirmiyim ?
Skypem: by.yak
İsmim: Yiğit Akın Kaya
Üzgünüm ama zaten Sohbet bölümü oyun içerisi dışında Rekabetçi Mod gelene kadar tamamen kapalıdır :)
İyi oyunlar.
Hacı crash veriyor oyundan texture u yüklemeye çalışınca link varmı indirebileceğimiz doku paketini?
Kaynak Paketini atsam da yükleseniz de Sunucudan yüklemediğiniz durumda yine de girmeyecektir. Çünkü Sunucu sizin Minecraft'ınızı tarıyor. Bu yüzden bence sorunu çözmeye çalışın. İyi günler :)

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende girdim sorun yok, ?
Ya kardeş banane senden bende var sen ne atlıyorsun?

Üzgünüm ama zaten Sohbet bölümü oyun içerisi dışında Rekabetçi Mod gelene kadar tamamen kapalıdır :)

İyi oyunlar.

Kaynak Paketini atsam da yükleseniz de Sunucudan yüklemediğiniz durumda yine de girmeyecektir. Çünkü Sunucu sizin Minecraft'ınızı tarıyor. Bu yüzden bence sorunu çözmeye çalışın. İyi günler :)
Çözmeye çalışın derken? Sizin ilgilenmeniz lazım değil mi?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya kardeş banane senden bende var sen ne atlıyorsun?

Çözmeye çalışın derken? Sizin ilgilenmeniz lazım değil mi?
Kardeşim benim çözmem lazım da. Bir tek senin değil birsürü Oyuncunun giriş yapamaması gerekiyor. Şimdi ben ne bileyim senin bizim sunucu için "Sunucu Doku Paketini: Yükleme"yi işaretlemediğini? Bunları ben bilemem ki. Bana ayrıntılı bilgi vereceksin ki ben düzelteyim. Mesela bendede "server-resources-pack" hatası veriyordu. Ben kendim çözdüm. Dosyayı sildim tamamen adam akıllı yüklendi. Bu tip sorunlarda ben bir şey yapamam. Birkaç Oyuncumuzda diğer Oyuncuları görememe sorunu yaşıyor. Fakat bu Minecraft'larıyla alakalı bir durum olduğu için ilgilenemiyorum. Benim elimden de kısıtlı ilgilenmeler geliyor. Bizi bilgilendirmelisiniz ki, sizi bilgilendirelim. Üzgünüm.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim benim çözmem lazım da. Bir tek senin değil birsürü Oyuncunun giriş yapamaması gerekiyor. Şimdi ben ne bileyim senin bizim sunucu için "Sunucu Doku Paketini: Yükleme"yi işaretlemediğini? Bunları ben bilemem ki. Bana ayrıntılı bilgi vereceksin ki ben düzelteyim. Mesela bendede "server-resources-pack" hatası veriyordu. Ben kendim çözdüm. Dosyayı sildim tamamen adam akıllı yüklendi. Bu tip sorunlarda ben bir şey yapamam. Birkaç Oyuncumuzda diğer Oyuncuları görememe sorunu yaşıyor. Fakat bu Minecraft'larıyla alakalı bir durum olduğu için ilgilenemiyorum. Benim elimden de kısıtlı ilgilenmeler geliyor. Bizi bilgilendirmelisiniz ki, sizi bilgilendirelim. Üzgünüm.
Sunucudan kaynak paketi yüklemeye onay verdim, oyun crash verdi 2 kere denedim kisindede denedi sürüm 1.8.8

Qratos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.8 olarak gir bi. bence.

Emir servere girde 2 tur maç atalım

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudan kaynak paketi yüklemeye onay verdim, oyun crash verdi 2 kere denedim kisindede denedi sürüm 1.8.8
Sizden tek ricam hiçbir add-on yüklü olmadan direkt Minecraft'ın kendi 1.8.8'i ile girmeniz. Yine olmuyorsa %appdata%dan .minecraft'ı silip tekrar yüklemeniz.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emir ts3 yerine böyle bir şey olabilir https://**********/WZ2Kt
Evet Qratos. Böyle bir şey yapacağız. şu an da BETA'da olduğumuz için sadece oyunu sunuyoruz. Elbet Reklam vs.de vereceğiz tutarsa. Bu sunucuyu baya bir geliştireceğiz. Önemli güncellemelerden birkaçıda bahsettiğin grup görüşmeli bir sohbet odasının gelmesi, Rekabetçi Modun gelmesi, dolayısıyla Rütbe sisteminin gelmesi, Rütbeye göre eşleştirmeler, Bombalar vs. vs. vs.

Qratos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Qratos. Böyle bir şey yapacağız. şu an da BETA'da olduğumuz için sadece oyunu sunuyoruz. Elbet Reklam vs.de vereceğiz tutarsa. Bu sunucuyu baya bir geliştireceğiz. Önemli güncellemelerden birkaçıda bahsettiğin grup görüşmeli bir sohbet odasının gelmesi, Rekabetçi Modun gelmesi, dolayısıyla Rütbe sisteminin gelmesi, Rütbeye göre eşleştirmeler, Bombalar vs. vs. vs.
Bende bayonet var :sjsjsj

kutular kredi mi olacak jetonmu ?

Hadi servere girde oynayalım az sabah oldugu için hiç kimse yok

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bayonet belirli bir süreliğine özel olarak Sunucunun açılışı için kullanılabilir durumda. Kasalar bir oyunda en iyi skora sahip olan şahıslara verilecek. Anahtarlar ise gerçek TL=Kredi ile satın alınacak. CS:GO Sistemi.

Hadi servere girde oynayalım az sabah oldugu için hiç kimse yok
Geliyorum :D Format attım. Minecraft yükleniyor..