[1.8] - DamageTR.batihost.com - Yılbaşı İndirimleri Başlamıştır - AKTİF

elmas14

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Gayet Güzel Dun admin ile yaşadığım tartışma yüzünden böyle yazdım Okul_7_Beni arkadaşına item vermeyi bırak

Son düzenleme:

batuhanpbpb67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gerçekten tebrik ediyorum çoğu survıval sunucusu 1 hafta online olup kapanıyor ve emeklerımız boşa gıdyor fakat sizin sunucu 15 gündür aktif inşallah böyle devam eder başarılar daha iyi yerelere gelırsınız inşallah

FamilySurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gerçekten tebrik ediyorum çoğu survıval sunucusu 1 hafta online olup kapanıyor ve emeklerımız boşa gıdyor fakat sizin sunucu 15 gündür aktif inşallah böyle devam eder başarılar daha iyi yerelere gelırsınız inşallah
çok teşekkür ediyorum düşünceleriniz için her şey sizler sayesınde her şey sizler için

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim konum tasarımı calmısınız derhal degistirin yoksa raporlamak zorunda kalıcam !

FamilySurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim konum tasarımı calmısınız derhal degistirin yoksa raporlamak zorunda kalıcam !
öncelikle konusma hıtaplarınıza dikkat edin çalmıssınız demek nedir kimsenın konu tasarımını yapmadık benzer olabılır

öncelikle konusma hıtaplarınıza dikkat edin çalmıssınız demek nedir kimsenın konu tasarımını yapmadık benzer olabılır

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Benzermi tıpa tıp aynı kaldırmaızı rica ediyorum.... benzer diyon bide benim konumdan yaparak yapmısınız.
ss alıp yollatrıamyınn bana

batuhanpbpb67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
lobi sisteminiz guzel olmuş faction sunucunuzu dört gözle beklıyorum

xThePower41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkürler bilgileriniz için
Server düzenlenmiş hoşuma gitti 2 aylık ÖzelVip aldım (ADMİNİNİZ HARİKA. -NUUK)

kesinlikle öyle bir şey yok sunucuyu kötülemeyın lütfen
1- oyunda edit yok p5 bile yapamıyoruz vipe özel 1 kere p5 veriliyor
2- 2 gündür serverdeyim serverde öyle bir rehber görmedim
3- serveri kötülemek icin elinizden geleni yapıyorsunuz tebrik ederim fakat unutmayınki (Oyuncularımız olduğu sürece biz -YIKILMAYIZ-)

-Sakla Eklendi
Güncel +

Agresif1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
inek sikripti iyi olmuş

rehber alımları ne zman olacak