| 1.8 | HamSurvival.Nitrado.Net | KAPANDI! |

Server 1.8 Sürümüne Yükseltilsin Mi?

• Evet 1.8 Olması Güzel Olur!

Kullanılan: 7 87.5%
  • Hayır Bence 1.7 / 1.8 Gayet Güzel!

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

bunu görmeniz gerekebilir.
Ayretten bide bunlar var

Son düzenleme:

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Yazık Size Ve Siz Gibilere. Tesadüfen Denk Geldi Tanıtım Videonuzu İzledim Hile Ile Oyuncunuz Video Hazırlıyor Ve Sizde Bunu Bile Bile Göre Göre Videonun Altına Tebrikler Yazıyorsunuz Sırf 3-5 Oyuncu Kazanabilmek İçin.
Şimdi Burada Diyemessiniz Hile Video İçin Açıldı ? Böyle bir saçmalık yok! Zaten Sol Üstteki Hile Menüsüne Bakıldığında Hilenin Herşeyi Ayarlı Kullanıldığı Belli Zaten.

Fly istemişti vermedim oda böyle açmış ugrasmıs video için bende "Basarılı tebrikler.." yazdım zaten hack ss gelirse jail atıyoruz niye böyle bi yorum yazarsın anlamadım doğrusu.1 video ve emek icin yazıksa gerisi sizin taktiriniz.
Görüşün için teşekkürler.

bunu görmeniz gerekebilir.
Ayretten bide bunlar var

Usta "MrKing" Bizim oyunda reklamcımız forumda konumuza yorum yazıyor ben bazen musait olamayabiliyorum hani.
+ "monkey_ball" serverlerde göremeyeceginiz düzeyde kaliteli ve iyi bir rehberdir onun gibi rehber bulamassın yani o an çok sinirlenmiş bana skypeden yazdı ve böyle bir şey hiçbir zaman yapmazdı yani belliki çok sinirlendirmişler uyarısını verdim.
Görüşün için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Usta sste neyi belirttin anlamadım doğrusu :D
Sizin cevabınız: Usta "MrKing" Bizim oyunda reklamcımız forumda konumuza yorum yazıyor ben bazen musait olamayabiliyorum hani.
SSlere bakılırsa o tarihde gayet müsaitsiniz o adamın konuyu güncellemesine gerek yokmuş o tarihde zaten mesaj atmışsınız ?

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Sizin cevabınız: Usta "MrKing" Bizim oyunda reklamcımız forumda konumuza yorum yazıyor ben bazen musait olamayabiliyorum hani.
SSlere bakılırsa o tarihde gayet müsaitsiniz o adamın konuyu güncellemesine gerek yokmuş o tarihde zaten mesaj atmışsınız ?
"bazen musait olamayabiliyorum" oldugum zamanda beraber yazıyoruz yani onun biraz fazla yazdıgı oluyor tabi heyecanlı arkadasımız :)
Benim anlamadıgım sen buna niye takıldın :)

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Hile açmak zaten hak yemektir emek yemektir. Adamın video çekmesine yazık demiyor adam. Hak yemesine diyor. Ve o yorum bana göre de yanlış adamın hile ile hak yediğini gördükten sonra ne videonun emeği ??

Kayıt olup giriş yapmıştım ama yine olmamıştı. Zaten bu hileli video olayından sonra da giresim de kaçtı. Önerim o adamın banlanması ve hile koruması getirmeniz.
Anlıyorum o eski bir oyuncumdu zaten 2 ay önceki bir video ban yemişti.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oldukça başarılı gördüğüm bir sunucu kapandı. Umarım tekrardan geri dönersiniz.