1.8 PvP için Yardım.

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Minecraft 1.8 e geçtiginden beri PvP'im açıkcası berbatlaştı. Ben bir kit pvp oyuncusu degilim yani olta çakmak filan kullanmam. Sadece factioncuyum yani güzel kılıç kullanırım enchli elma iksir vs... 1.7 de kılıç ile çok güzel vurabilirken 1.8 de mause ne kadar hızlı tıklarsam böyle kılıcın animasyonunda bi duraklama oluyo. ben 5 kere tıkladıysam 3'ü gidiyomus gibi görünüyor. bunun hakkında bilgisi veya bu sorunun aynısını yaşamış olan biri yardım ederse çok mutlu olurum :)
İyi forumlar

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Kılıcın Duruşları Değiştiğinden Ee Tabi Birde Daha Uzak Mesafeden Çekip Götürdüğünden Uzun Geliyordur Vuruşları Yoksa Bir Sorunu Yok Block Hit Konusunu Bilmiyorum Birtek Sanırsam O Kaldırıldı O Kadar

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben MCSG de oynuyorum ve açıkçası PvP'de kötü değilim :)

Minecraft 1.8 de yeni bir güncelleme olmuştu ve 1.7 de ki gibi çok hızlı vurulamıyor bunu yapma sebepleri makro hack vs. oyuncuları engelleme. Yani kısacası hile engelleme gibi bir şey.

Block hit dediğimiz kavram yani elimizde kılıç varken aynı anda hem atak hem de savunma yapmaktır. Bunu sadece mouse nin sol ve sağ tuşlarına aynı anda basarak yapabilirsin.

Eğer hızlı vurmak istiyorsan mouse de ki sol tuşun üst kısmına işaret parmağınla elini titreterek yapabilirsin, kolay gelsin :)

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
Ben MCSG de oynuyorum ve açıkçası PvP'de kötü değilim :)

Minecraft 1.8 de yeni bir güncelleme olmuştu ve 1.7 de ki gibi çok hızlı vurulamıyor bunu yapma sebepleri makro hack vs. oyuncuları engelleme. Yani kısacası hile engelleme gibi bir şey.

Block hit dediğimiz kavram yani elimizde kılıç varken aynı anda hem atak hem de savunma yapmaktır. Bunu sadece mouse nin sol ve sağ tuşlarına aynı anda basarak yapabilirsin.

Eğer hızlı vurmak istiyorsan mouse de ki sol tuşun üst kısmına işaret parmağınla elini titreterek yapabilirsin, kolay gelsin :)
en son dediğini anlamadım malesef.

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
en son dediğini anlamadım malesef.
Yani eğer o kişi hızlı saldırı yapmak istiyorsa işaret parmağıyla mouse nin sol tuşunun üst kısmına hızlı tıklasın
Block hit yapmak için mouse tuşlarına aynı anda basmak gerekiyor dedim yani aynı anda hem savunma hem de saldırı yapmak.