Yardım 1.8 server nasıl açabilirim?

Infomania

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

1.8 sürümünde bir server hazırlamak istiyorum.
Fakat aklımda bir kaç soru var.

1- 1.8.8 jarların sıkıntılı olduğu ve tps düşürdüğü söyleniyor. İlk açılışta vs. doğruluğu var mı?
2- 1.8.8'de çok hile olduğu için serveri 1.8.8'i de kapatıp 1.8.9 sürümünden girişleri açabilir miyim?
3- Atıyorum 1.12 spigot jar kullansamda girişleri 1.8.8'den yapabilir miyim? Ama bu seferde 1.12'de olan eşyaları nasıl iptal edebilirim?

Kısacası 1.8 sürümünde stabil bir server açmak için ne yapmalıyım?

Halley0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

1.8 sürümünde bir server hazırlamak istiyorum.
Fakat aklımda bir kaç soru var.

1- 1.8.8 jarların sıkıntılı olduğu ve tps düşürdüğü söyleniyor. İlk açılışta vs. doğruluğu var mı?
2- 1.8.8'de çok hile olduğu için serveri 1.8.8'i de kapatıp 1.8.9 sürümünden girişleri açabilir miyim?
3- Atıyorum 1.12 spigot jar kullansamda girişleri 1.8.8'den yapabilir miyim? Ama bu seferde 1.12'de olan eşyaları nasıl iptal edebilirim?

Kısacası 1.8 sürümünde stabil bir server açmak için ne yapmalıyım?
Öncelikle merhaba
1.8 sunucular artık klasikleşti ama Türkiye'de halen daha popüler
1.8.8 jarlarının TPS düşürdüğünü sanmıyorum çünkü test ettim ve herhangi bir sakıncasını görmedim
1.8.8 de hile çok fazla evet girişleri özel ViaVersion config dosyasıyla kapatabilirsin
1.12 jar ile sunucu kurarsan via version ve destek pluginleriyle 1.8de de oyuncuları oynatabilirsin. 1.12 de olupta 1.8'de olmayan blokları kırmızı bir blokla gözüküyordu sanırım

Eğer cevaplar yeterli gelmediyse bana discord'dan ulaşabilirsin

Discord: Halley#4148

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Öncelikle merhaba
1.8 sunucular artık klasikleşti ama Türkiye'de halen daha popüler
1.8.8 jarlarının TPS düşürdüğünü sanmıyorum çünkü test ettim ve herhangi bir sakıncasını görmedim
1.8.8 de hile çok fazla evet girişleri özel ViaVersion config dosyasıyla kapatabilirsin
1.12 jar ile sunucu kurarsan via version ve destek pluginleriyle 1.8de de oyuncuları oynatabilirsin. 1.12 de olupta 1.8'de olmayan blokları kırmızı bir blokla gözüküyordu sanırım

Eğer cevaplar yeterli gelmediyse bana discord'dan ulaşabilirsin

Discord: Halley#4148
Yardım içerikli ve anlaşılır olmuş,eline sağlık.