[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Fatih_Özdemir

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
beyler istifinizi bozmayın elbet bir gün sunucu açılcak ama ne zaman 2 hafta veya 2 ay sonuçta beklediğimize değicek değilmi inşallah beklediğimize değer

beyler saat 9:45 de açılcakmış ben öyle duydum

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gece saatiyle ** pm diye ayrılırlar

JareddCrazy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eminimki Kewsinlikle Değecekt,irr Meraketmeyin Dostlarım Emin Olun Tüm Sİstemleriyle Ve Görevi Mesleği Egenin Gitmesi Birşeyi Degistirmeyecektir Eminimki Ege REJHBER DE OLSA BAŞKABİŞEYDE OLSA SEÇEÇEKLERİNİ İYİ BİLİR EMİN OLUN.

Fatih_Özdemir

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tmm'da kardeşim 1 senedir bekliyoruz ben sabırsızlanıyorum açılmasına biran önce açılsın artık 9:45'de açılcak diye bir söylenti duydum ama o da olmadı inşallah bir an önce açılır:) :)

açıldı beyler gelin server açıldı

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server 2hafta sonra inş düzelir

Son düzenleme:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Otobüsüm birazdan kalkıyor. 20.07.2016 da dönmüş olurum sizlere keyifli oyunlar .

Oluşacak hatalar için ve sizleri gezdirip oyunda yardımcı olamadığım için gerçekten üzgünüm. Ama inanın elimden gelen hiçbir şey yok. Gidiyorum ve 2 hafta sonra dönmüş olurum. O zamana kadar girebileceğimi sanmıyorum. Ulaşım yerleri,

[email protected]
SweetNetwork.esy.es ( Özel Mesaj ile )
forum.minecraftturk.com ( Özel mesaj ile )

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Otobüsüm birazdan kalkıyor. 20.07.2016 da dönmüş olurum sizlere keyifli oyunlar .

Oluşacak hatalar için ve sizleri gezdirip oyunda yardımcı olamadığım için gerçekten üzgünüm. Ama inanın elimden gelen hiçbir şey yok. Gidiyorum ve 2 hafta sonra dönmüş olurum. O zamana kadar girebileceğimi sanmıyorum. Ulaşım yerleri,

[email protected]
SweetNetwork.esy.es ( Özel Mesaj ile )
forum.minecraftturk.com ( Özel mesaj ile )
kardeş adminlerin birine söle banımı açsın CemaliTR

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Aynen benim de açılmamış tek çözüm her yerden özel mesaj atmak.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
ege abi kakashi malı sınavdayken öldürdü daha 1 soru yapmıştım birdaha sınav olamıyorum abi sen olmadan bu server çöp kusura bakma :(
:D çöpmü? Okadar bekliyorsınuz sonra bir ufak hatadan çöp diyorsunuz.Sorun falan çıktıysa ege abiye e mail den veya forumdan falan özel mesaj atın mesela benim banım hala açılmamış özel mesajdan söyledim cevap bekliyorum

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi