[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam Beni Polisler Durduk Yere Hapise Attı :/ Ama Artık Bende Polisim :D

Fraslark

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bazı isteklerim var
1. si şu texture da gravel yani çakıl hiç hoşuma gitmeid güel değil bana göre
2.si ege birde böle bi oyun gibi bir şey olsa mesela kırmızı ve mavi takım böle sanki cephede savaşır gibi karşılıklı savaşıcaklar böle otomatik silahlar varya sabit onlardan felen olcak böle savaşıcaklar belli bi süreden sonra en çok adamı kalan takım yada hayatta kalan takım kazanır kazananlara 1k felen ödü olur yada 500 felen minigames gibi bir şey yap diorum yani yaparmısın güzel olurdu bence
3. sü trambolin yapılabilirmi eğlencelide olur istersen etrafını camla felen kaplarsın böle zıplayınca ilk az zıplayıcak artıcak artıcak artıcak 256. kata kadar zıplıyıcan güzel olmazmıydı havadan şehride izlerdik :D yaarsan prkın yakınına yapta manzarayı izleyelim :D
bro istersen bide uçak ekliyip herkeze sınırsız mermi ve silah verilsin serveride kapatalım :D

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yaptığınız Yorumu Hiç Beğenmedim .. Daha Farklı Dil İle Dile Getirebilridiniz .. Ve Şu Kendinizi Büyük Görme Olayından Vaz Geçin Artık Nedir bu ?
"rpg pluginine dair hiçbir şey bulunmamaktadır" "birinden yardım isteyin vede çoğunlukla rpg pluginleriyle serveri yönetin"
Ben Farklı Bir Sunucu Açtım Bu Role Playın Biraz Farklı Versionu Eğer Bakarsan
" Türünün İlk Örneği! " Diyor .. Yani Yeni Bir Tür Klasiklerin Dışında .. Sunucumuzda Yetkili Bulunmamaktadır .. Serveri Yönetmek isteseydim Whiteliste Alırdım Cahil Değilim .. Düşündüğünden Daha Fazla Bilgim Var .. Beş Para Etmez Ne Demek Ya Sen Kimsin Kardeşim Kimsin Sen ? Kızdırdın Sabah Sabah .. Bak Eleştiriye Açık Bir İnsanım Sunucu Role Play Olmamış Diyen Herkese Olumlu Cevaplar verdim Ama Bu Mesajıda Artık Kaldıramıyorum Kardeşim , Beş Para Etmez Ne Demek .. Sen çok mu Para Edersin ?[DOUBLEPOST=1436186075,1436186029][/DOUBLEPOST]
Derken ? Yeni Bir Role Play Tarzı Sunucu İşte Gerçek Hayat Sunucusunun İlk Örneği .. ( Türkiye'de )[DOUBLEPOST=1436186114][/DOUBLEPOST]
En Yakın Zamanda ..[DOUBLEPOST=1436186147][/DOUBLEPOST]
Bu Konuda birçok Şikayet Var Ne Yapacağımı Şuanda Bilmiyorum :/
Dostum ilk'i sen değilsin :) şu an sadece açık bu var buda :/

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dhaa Çok meslekler açılacakmı ve sunucuda bir süre sonra sıkıldım gelirse eğleneceğim..

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum ilk'i sen değilsin :) şu an sadece açık bu var buda :/
Farkında Değilim Kusura Bakma Bundan Önce Başka Bir Hayat Role Play Tarzı Sunucu Açılmış Şimdi Farkettim de O Hayat Roleplay Olduğuna Eminmisin ki :/
Lapis Koymadıkları Kalmış : I[DOUBLEPOST=1436271337,1436271268][/DOUBLEPOST]
Dhaa Çok meslekler açılacakmı ve sunucuda bir süre sonra sıkıldım gelirse eğleneceğim..
En Yakın Zamanda .. Şuanda Cidden Yoğunum Bide Üstüne Skript Forum Turnuvası Çıktı .. Onunla da Uğraşıyorum .. Ve İptal Etme Gibi Bir Luxum Yok Bu Nedenle Katıldım Ve 10.07.2015 Tarihine Kadar Bitirmem Gereken Önemli bir Proje Var :I

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server çökdü :)) :(( serverde bizim gibi keş oldu herzaman eroin alıo

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen servera girmeye çalıştım ama çökmüş galiba :(

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Meslek Gelsin Cok Sıkıcı Oldu Server Kimse Rol Yapmıyor Adamın Biri Gelmiş Diyor Lapis Nerde :) Işde Görmemişler ya :([DOUBLEPOST=1436272390,1436272203][/DOUBLEPOST]Ege skype gelirmisin skype: asil_oyuncu[DOUBLEPOST=1436272902][/DOUBLEPOST]Ege skype gelirmisin skype: asil_oyuncu (Acil!)

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten sıkıcı oldu. 1-2 saat oynadıktan sonra yapacak bir şeyimiz kalmadı. Polisler zaten hep eroinde başımızda. 1-2-3 saatte bir soygun yapabiliyoruz. 1 saat beklememiz lazım meslek değiştirmek için. Yenilikler gelmesi lazım. Mesela görevler. Question plugini ile görevler koyabilirsiniz.