[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Türkiye uzaya çıktığı zaman açılır :D

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakındır, yakın hissediyorum. Fırtınalar kopacakğğğ ege..

MaskeliFedai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam bari bişeyler söyle devam ediyormusun etmiyormusun ilerlemeler falan :D her gün konuya girip bakmaktan helak oldum :D

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam bari bişeyler söyle devam ediyormusun etmiyormusun ilerlemeler falan :D her gün konuya girip bakmaktan helak oldum :D
Az kaldı birkaç güne de konudaki çirkin resimleri güncellemeyi düşünüyorum. Zaten yeni resimleri görünce mimaride iyi bir yol aldığımız her yönden belli olacaktır.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Az kaldı birkaç güne de konudaki çirkin resimleri güncellemeyi düşünüyorum. Zaten yeni resimleri görünce mimaride iyi bir yol aldığımız her yönden belli olacaktır.
Sakin bir kafayla yapman daha iyi ege. İster 5 yıl olsun o sweet'i bekleyeceğim.

Ulan bugün açılsa ne sevinirim.

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacı bu sv açıkken baya oynamışlığım vardı ve baya güzeldi 4 ay oldu sanırım kapanalı eskiden güzeldi 4 ay sonrasına o güncellemelerle ne olcağını hayal bile edemiyorum :) (açılacağına yakın tahmin verirmisin ege?)

FatihAllen0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Belli bir tarih var mı ortada sunucunun açılacağı zaman hakkında çatlamak üzereyim artık her gün gir bak git bak sıkıldım :D

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belli bir tarih var mı ortada sunucunun açılacağı zaman hakkında çatlamak üzereyim artık her gün gir bak git bak sıkıldım :D
DİKKAT HERKEZE UYARI!
- Her konuya girdiğiniz'de belli bir tarih var mı ?
- Ne zaman açılacak ?
- Ve buna benzer sorular sormayın artık. Bunu tek, Ege bilir. Ve her şey hazır, bugsuz bir şekilde olduğu zaman, Ege sunucuyu açacaktır. Emin olun !
( Ege'de beklemekden çok memun değil. )