[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Polisler suçluyu yakalayınca direk hapse mi girecek suçlu yoksa dava olayı var mı?Avukat,Hakim falan...

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Polisler suçluyu yakalayınca direk hapse mi girecek suçlu yoksa dava olayı var mı?Avukat,Hakim falan...
1 Aylık açıldığında suçluyu taser ile vurup kelepçe takıyorduk ardından kendimiz hapishaneye götürüyorduk.

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 Aylık açıldığında suçluyu taser ile vurup kelepçe takıyorduk ardından kendimiz hapishaneye götürüyorduk.
Benim hatırladığım kadarıyla polisler ölümsüzdü ve kelepçe takamıyordu.

servera 100-200civarı kişi girecek gibi lag sıkıntısı olur mu ve 50civarı aktif serseri olacak alan yeter mi eroin ekmek için

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 aylık açıldığında ben de oynamıştım sınav yine eskisi gibi mi olcak yoksa değişecek mi? (değişirse değişmesi tabi ki de daha mantıklı)
Sınavlar gerçek hayattaki gibi genel kültür matamatik ingilizce falan olacak diye biliyorum eski sınav sisteminden daha zor ve farklı olacak.

Ben bir aylık açıldığında doktordum ve acil doktoru olmama az kalmıştı tekrardan sınava tabi tutulacak mıyım ve sürekli artan serseri sorununu nasıl çözeceksiniz?
Emin ol astranot avukatlık çöcülük meslekleri var iken çok fazla abartı serseri görmeyeceksin o konuda sıkıntı olmayacak, acil doktorlugu olayına gelirsek server sıfırlanarak açılacak ve emin ol buna profesör doktor başkan olarak en çok üzülenlerden biriyim ama adalet böyle daha saglıklı olacak.

Adalet bakımından herkesin mesleği para vb. şeyleri sıfırlanır diye düşünüyorum.
tabii ki server sıfırlanarak açılacaktır sonuçta yepyeni bir server açılıyor bir ay açık kalan serverle bu server arasında daglar kadar fark var sıfırlanması adaletli olacaktır ve öyle olacak .d

Dedigin gibi avukat hakim mahkeme sistemi var direk hapis olayı yok / suçlularda sanıyorum aranma seviyesi var yıldız olarak kafanın üstünde bir yıldız iki yıldız 3 yıldız vb dolaşıyorsun.dd suçun büyükse cezan büyüktür :DD

En azından mesleklerin tekrar verilmesi daha adil bir seçenek olur.
Abe öyle olmayacak malesef yeni sınav'a girip puan alacagız.dd

Benim hatırladığım kadarıyla polisler ölümsüzdü ve kelepçe takamıyordu.

servera 100-200civarı kişi girecek gibi lag sıkıntısı olur mu ve 50civarı aktif serseri olacak alan yeter mi eroin ekmek için
Lag ve slot sıkıntısı yaşanmayacak, eroin uyuşturucu ekim gibi olaylarda sıkıntı yaşanacagını düşünmüyorum çete baselerde uyuşturucu ekilebiliyor ve bir dünya tarlalar var ee tabi abartı oyuncu olursa eroin ekecek yer bulamamakta çok tatlı olur .dd Ama sanmıyorum yeterli olacaktır.

TüylüDinozor

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
avukat sistemi falan olcaksa.. o zaman polisler suçsuzları da tutuklayabiliyor mu (sonra mahkemede avukatlar savunacak), yoksa avukatlar sadece suçluları kurtarmak için mi var? (hani avukatlar suçlu sanınanları savunmak için var ya normalde)

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
avukat sistemi falan olcaksa.. o zaman polisler suçsuzları da tutuklayabiliyor mu (sonra mahkemede avukatlar savunacak), yoksa avukatlar sadece suçluları kurtarmak için mi var? (hani avukatlar suçlu sanınanları savunmak için var ya normalde)
Tam sistemi bende bilmiyorum bildigim kadarıyla suçlular savunulabiliyor ama emin değilim..d

Mahkeme sistemi rolün işleyişini aşırı derecede uzatmaz mı?
Yanlış bilmiyorsam avukat savunduktan sonra savunmana göre belli bir oranla hapise gidiyor o kadar uzun süreceğini düşünmüyorum tabii ki ne kadar gerçek hayat sunucusu olsada oyunda hızlandırılmış bir biçimde olacaktır.

İnasiow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yanlış bilmiyorsam avukat savunduktan sonra savunmana göre belli bir oranla hapise gidiyor o kadar uzun süreceğini düşünmüyorum tabii ki ne kadar gerçek hayat sunucusu olsada oyunda hızlandırılmış bir biçimde olacaktır.
Ancak oyunda aktif bir hakimin de olması gerekir?

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ancak oyunda aktif bir hakimin de olması gerekir?
Yanlış anladın, sucluyu götürüp mahkemeye cıkartmıyorsun zaten avukat belli görevlerden geçiyor kısa süreli yaklasık 1-2 dakika sürüyor hepsi bu görevlerin sonucunda görevdeki başarı oranına göre hapise atılıyor veya atılmıyor tarzı bir şey olacaktı sanırım bende tam bilmiyorum sonuçta bende oyuncuyum bilgilerime ögrendiklerime göre bu tarz bir şey olacak her şey avukatın görevlerinin iyi yapmasına baglı sucluyu alıpda mahkeme binasına tabii ki götürmeyecegiz .d

1 yıldır bu konuya bakmıyodum hala sw açılmamış mübarek ülkemi kuruyon servermı yapıyon :yıkıl::yıkıl:
Rica edelim de server girişinde Sweet dünyasına hoşgeldiniz yazsın Ege bey .d.dd