[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu adresi (IP) değiştirilecekmi yoksa aynımı kalacak ?
> kesin bir şey söyleyemiyorum ama aynı kalır diye umuyorum değişirse sizlere bildireceğim ..

Yeni Forum Adresimiz ;
> SweetNetwork.esy.es

Forumu düzenliyorum bu tema hazır olduğundan minecraft'a göre uyarlamam gerekecek .. Yakın zamanda tema düzenlemesi biter ve yavaş yavaş güncelleme detayları paylaşmaya başlarım ..

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi eger para sorunsa Bi seyler yapmaya calisiriz. Ben bu arada PercabethFanTr
Abi bisey sorcam bi server gordum senin kadar basariliya benziyor serveri white list li giremedim ama konusup beraber bi server kurabilirsiniz tabi sana kalmis

Abi bisey sorcam bi server gordum senin kadar basariliya benziyor serveri white list li giremedim ama konusup beraber bi server kurabilirsiniz tabi sana kalmis
Abi ben baae almistim o nolcak yani onemli deil ama yani base yoksa sinirsiz ev olsun olur mu istiyosan o da olmasin ben helal ettim

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Abi ben baae almistim o nolcak yani onemli deil ama yani base yoksa sinirsiz ev olsun olur mu istiyosan o da olmasin ben helal ettim
Base, vip ve benzeri unsurları satın almış olanların listesi elimde bulunmaktadır .. Kimseyle birleşmeyi düşünmüyorum . Tek başıma her şeyi yapabiliyorum şu anda . Sunucu minecraft 1.8 sürümüne geçiyor . Sunucuyu yakından takip etmek isterseniz ;
> http://sweetnetwork.esy.es/

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Fabby

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merak ile bekliyoruz server açılırsa maddi ve manevi değerde bulunacağım ve bir sorum daha olacaktı biz 3 arkadaş oynuyoruz base alacağız mobil olarak ödeme var mıdır ? Teşekkürler :)

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merak ile bekliyoruz server açılırsa maddi ve manevi değerde bulunacağım ve bir sorum daha olacaktı biz 3 arkadaş oynuyoruz base alacağız mobil olarak ödeme var mıdır ? Teşekkürler :)
Evet mobil ödeme bulunuyor .. Ayrıca Minecraft 1.8 Versiyonuna geçtiğimizden dolayı sunucu baştan aşağı yenileniyor detaylı olarak takip etmek için forum sitemize uğrayabilirsin..
> http://sweetnetwork.esy.es/

Defking

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sweet networkun ilk oyuncularındanım sv 1.8 e geçcekmiş açıldında gelcem sv güzeldi ama yenilik gelmeyince baymıştı 1.8 daha iyi olacaktır umarım