[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

EmirhanKK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bana konuyu terket demen bile terbiyesizlik terket ne demek emir cümlesi kullanma birdaha seni son kere uyarıyorum...
Ve sunucudaki tüm fikirlerimin kaldırılmasını isterim.
Bu arada gel sana nitradodan 500 kişilik server aççam skaype emirhanbox.keskin sana server açarım sen herşeyini yaparsın

O zaman gelme kardeşim :şapka:İyi günler.
Zaten bu gidişle server aılmıcak kardeşim merak etme

UniverseHD

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu arada gel sana nitradodan 500 kişilik server aççam skaype emirhanbox.keskin sana server açarım sen herşeyini yaparsın

Sunucunun açılıp açılmayacağı konusunda nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun ? Oynamayacaksan seni burda zorla tutan yok görüşmemek üzere..

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

her şey parayla olmuyor :D para olunca beynine skript bilgisi yollamıyolar şuanda kendi hamachili serverimi açtım ve skript öğrenmeye çalışıyorum şuana kadar yapabildiğim tek şey şu :D
PHP:
on damage:
if attacker has diamond sword named "Deneme":
  execute server command "effect %attacker% strength 2 3"
çalışıyor :D

EmirhanKK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucunun açılıp açılmayacağı konusunda nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun ? Oynamayacaksan seni burda zorla tutan yok görüşmemek üzere..
Kardeşim zaten server açılcak olsaydı 17 haziranda açılırdı serverle uğraşmadığınız burdan belli tarih olmuş 22 haziran ve açılmadı 5 günde düzelmiyecek nasıl bir bug çıkıyorsa bende server açtım ben açtığım serverleri 2-3 gün arası bitiriyordum ama siz hiç uğraşmadığınız için server 2017 de açılsa şaşmam

UniverseHD

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim zaten server açılcak olsaydı 17 haziranda açılırdı serverle uğraşmadığınız burdan belli tarih olmuş 22 haziran ve açılmadı 5 günde düzelmiyecek nasıl bir bug çıkıyorsa bende server açtım ben açtığım serverleri 2-3 gün arası bitiriyordum ama siz hiç uğraşmadığınız için server 2017 de açılsa şaşmam
Emek verilmeyen sunucu 3 günde biter tabikide.. Senin 3 günde bitirdiğin sunucunun aynısını ben tek başıma 1 saatte bitirebilirim.. Ve sunucu ile uğraşmadığımızı görmeden bu konuda yorum yapmamanı öneririm. Dediğim gibi seni burda zorla tutmuyoruz kötü yorumlar atmak için burdaysan konuyu terk edebilirsin. Görüşmemek üzere.. - Kötü günde yanımızda değilsen iyi gündede yanımıza gelecek yüzün olacağını sanmıyorum.

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bu sözleri unutma kardeşim :) Ve umarım açıldıktan sonra servere gelecek kadar düşmezsin. Konuyu uzatmayalım hayırlı günler kardşim :lol:

ReadyToCry

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Olum burda Server Açılınca bir şey yazarlar diye bekliyoz siz burda laf kavgası yapıyonuz (Cuma Günü Açılırsa iyi)

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin % kaçı tamam?Sizce hangi gün açılır(tahmini)?Tamamlanmayan şeyler nedir?Tamamlanlar nedir?Serverdeki hatalar düzeldiyse açmanızı tavsiye ederim,yenilikler güç geçtikçe eklenir.

UniverseHD

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Serverin % kaçı tamam?Sizce hangi gün açılır(tahmini)?Tamamlanmayan şeyler nedir?Tamamlanlar nedir?Serverdeki hatalar düzeldiyse açmanızı tavsiye ederim,yenilikler güç geçtikçe eklenir.
Sunucudaki hatalar düzelseydi çoktan açılırdı zaten. Ve Yüzde kaçı tamam ? Hangi gün açılır ? vb. soruları sürekli cevaplıyoruz. Ve sizde sürekli soruyorsunuz. Sunucu tamamlandı hostinge aktarırken çıkan hatalar buglar vb. şeyleri düzeltiyoruz. Yeni bir şey bulursak güzel olan onu ekliyoruz.

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki hatalar düzelseydi çoktan açılırdı zaten. Ve Yüzde kaçı tamam ? Hangi gün açılır ? vb. soruları sürekli cevaplıyoruz. Ve sizde sürekli soruyorsunuz. Sunucu tamamlandı hostinge aktarırken çıkan hatalar buglar vb. şeyleri düzeltiyoruz. Yeni bir şey bulursak güzel olan onu ekliyoruz.
Çünkü insani duygularımız ile merak ediyoruz ve bilgilendirmek en büyük hakkımızdır :)

manav000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2-3 Gün Civarıysa Ve Map %95 Tamamlandıysa Büyük İhtimalle Cuma Günü Server Açılır Beyler .