[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ne iki haftası 2017 ye ertelenmiş.

(Bari yaptığınız bir kaç şeyin videosunu çekinde umudumumuzu kaybetmeyelim.)
Yav az bir şey sabredin.Alt tarafı 1 hafta geç açılacak.Hadi ilk tarihi bu pazartesiye verselerdi böyle şeyler söylemezdiniz bebek gibi beklerdiniz.Sırf 1 hafta gecikti diye yok ümidimi kaybettim yok artık açılmaz yok 2017 ye ertelenmiş yeter be 1 hafta lan 1 hafta sabretseniz ölür müsünüz?!
Adamların işleri güçleri yok server açıcaz siz ümitlenin sonra sıkıntı çıktı bekleyin düzeltcez diyip yalan mı söyleyecekler size?

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çete kuracağım gençler.Çeteyi server kurulduğundan 1 hafta sonra açağım. Bu çeteye SADECE güvendiğim ve bu mesajdan önce mesaj atmış kişileri alacağım :3 İllegal bir çete olacak yani içinde rüşvetli avukat mıdır dersiniz maç satan futbolcu mu dersiniz serseriler için çalışan doktorlar mı dersiniz hepsi olacak :) İyi forumlar

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adamlar diyor Pazartesi veya Salı çok büyük ihtimalle açılacak diye ama belli olmaz bi iş çok kötü de gidebilir, çok iyi de...

Leondras sana katılmak isterim bir doktor olarak polislere karşıyımdır :D Ve arkadaşımda serseri base alacak bizim basemize gelebilirsiniz.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Adamlar diyor Pazartesi veya Salı çok büyük ihtimalle açılacak diye ama belli olmaz bi iş çok kötü de gidebilir, çok iyi de...

Leondras sana katılmak isterim bir doktor olarak polislere karşıyımdır :D Ve arkadaşımda serseri base alacak bizim basemize gelebilirsiniz.
Polisler olarak kesin yandık :/ Bilemiyorum tır şoförü de olabilirim havalı gibi gözüküyor :D
Çete kuracağım gençler.Çeteyi server kurulduğundan 1 hafta sonra açağım. Bu çeteye SADECE güvendiğim ve bu mesajdan önce mesaj atmış kişileri alacağım :3 İllegal bir çete olacak yani içinde rüşvetli avukat mıdır dersiniz maç satan futbolcu mu dersiniz serseriler için çalışan doktorlar mı dersiniz hepsi olacak :) İyi forumlar

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Baseler kaç tl?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Base sistemi değişti.
Artık lv ile satın alıyorsunuz baseleri
Lv1 - 5TL
Lv2 - 10TL
Lv3 - 15TL

Her lvda neler eklendiğini siteye yazacağım orada görebilirsiniz. Elbette sunucuya girdiğinizde donate kısmından da ne işe yaradığını falan aynı şekilde öğrenebilirsiniz.

27- 28 e kadar açılmış olacağını tahmin etmekteyim ^.^

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Base sistemi değişti.
Artık lv ile satın alıyorsunuz baseleri
Lv1 - 5TL
Lv2 - 10TL
Lv3 - 15TL

Her lvda neler eklendiğini siteye yazacağım orada görebilirsiniz. Elbette sunucuya girdiğinizde donate kısmından da ne işe yaradığını falan aynı şekilde öğrenebilirsiniz.

27- 28 e kadar açılmış olacağını tahmin etmekteyim ^.^

Kontörle de alınabiliniyorsa ben alabilirim kardeşim.

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açılsada oynasak :(
Konu R.I.P olmamıştır İnşAllah

Cloore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Ben de size katılacam gençler.Bir önceki serverde polisler kazara birisini punchlayanı bile hapse tıkıyodu.Gerçek hayatta da Polisfobim var biraz :EWQ:EWQ:E:WQ.e.Kısacası, ben de bir doktor olucam ve size katılcam Leondrasın çetesine katılcam.

YusufReyiz435

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla polisler beni ilk hapse attıklarından beri polislere karşı kin besliyorum ben de gelecem:yıkıl:

JonathanJLP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle güzel ve başarılı bir server güzel bir konsept başarılarınızın devamını dilerim. Bende bi çete kurmak istiyorum ama şu anarşistlere düşman olan bi çete askere polise yardımı dokunan bi çete baseyi ben alıcam siz çeteye gelin yeter ^^ gelicekler mesaj atabilir