[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konuyu incelediğimde 25-30 sayfadır aynı mesajların tekrarlanmış olduğunu görmek insanı cidden üzüyor :( siz bu konuya girip hani "server ne zaman açılcak?" diye soruyorsunuz ya o soruyu soran zaten birçok kişi var ve siz bu soruyu sorsanız da sormasanız da bu adam zamanı geldiğinde serverı açıcak yani siz böyle yorumlar attığınız zaman sunucunun açılması çabuklaşmıyor.lütfen artık boş şeyler yazmayın da konuyu okumaya gelen birisi önemsiz şeylerle vakit kaybetmesin.

Mustafafa1907s

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim düşüncem haftaya açılır (umarım) çünkü açılmamasının sebebi çok fazla sorun çıkmıştır yoksa neden açılmasın ki .
Efe, kesinlikle haftaya açılamaz eğer bir bilgin olsaydı ztn ege hakkında haftaya açılcağını söyleyemezdin . Ayın 1 ine kadar açıldı açıldı yok açılamadı 1 ay bekliceksiniz. Sebebi ege kişisel olmayan zorunlu bir yolculuğa çıkacak 1 ay sonra gelecek.(1 Temmuz'da yola çıkacak artık 2 haftamı süreer 1 aymı sürer bilemem)

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videolar hazır da kanal yok ben bunları nereye atacağım -,-

Mustafafa1907s

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ege abi :D Aç kendine kana lbelki swnin tanıtım videosunu flnda çkrsn. İşine yarar

SelimErgin

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server ne zaman açılcak ? eskiden oynuyordum çok güzel bir serverdi şimdi daha iyi olduğunu düşünüyorum ^_^

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bir şey sorcam benim arkadaşım beta oyuncusu mu neymiş öyle diyor sınavlar nasıl olcak sayısal tahrih filan var dedi 6. sınıfı yeni bitirdim bilmediğim bir şey çıkarmı
Bildiğin bir şey çıkar mı acaba .. Zaten yaş sınırı var.

Goodra

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sınavı yapamasamda serseri olurum zaten. Ama yaparım diye düşünüyorum sınavı (lise 3)

EfeFener1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Efe, kesinlikle haftaya açılamaz eğer bir bilgin olsaydı ztn ege hakkında haftaya açılcağını söyleyemezdin . Ayın 1 ine kadar açıldı açıldı yok açılamadı 1 ay bekliceksiniz. Sebebi ege kişisel olmayan zorunlu bir yolculuğa çıkacak 1 ay sonra gelecek.(1 Temmuz'da yola çıkacak artık 2 haftamı süreer 1 aymı sürer bilemem)
Ciddi misin ?

Her zaman böyle ertelendi 10 gündür erteleniyor server temelli mi silindi ne oldu bu kadar sorun çıktı. (Bunu yazdığım için gelen geçenin çıkışacağını biliyorum)

Bu kanal kimin o zaman Ege ?