[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Golsankar

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Pistol satın almaya çalışınca böyle komut yok diyo?

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lilyd18 Durduk yere bana hapis cezası verdi.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca doktorların para kazanması da çok kolay; buluyor bir adam takılıyor peşine durmandan vur vur vur sonra /money yaz ve bammmm! Yani peş peşe aynı kişinin iyileştirilmemesi için engel koymalısın.
arkadaş haklı adamlar dakikada dünyanın parasını kaldırıyolar biz serseriler çal çal hapis çal çal hapis eroin yap hapis :D
Düzenlemek İçin Elimden Geleni Yapıyorum ..
sunucuda roleplay 0 :( sunucuya bi girdim herkes zaten birbirine küfrediyor polisler acayip açgözlü roleplay yapmadan direk kovalayıp tutuklamaya çalışıyorlar yeni başlayanları da kandırıp tutukluyorlar zaten adam hapse girince de serverı bırakıyor
Haklısın Yeni Yöntemler Deniyorum ..

Kugleefey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence kingdomdaki maden sistemi kullanilarak bi madenci meslegi olabilir.Market benzeri biyerde degis tokus eder madenleri yada oduncu gelebilir sehir disina orman falan eklenirse buyuk bitane

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Polisler çok op bunu sizde biliyorsunuzdur.
Bence polisler oyunculara sol tık yaparak kelepçe taksınlar ve oyuncuya 10 saniyeliğine slowness 1 gelsin.
yani serserilere polislerden kaçmak için biraz şans verin o ne öyle adam sol tıkla hapise atıyor.
Serseriler ise çok uğraştırıyor yani mesela /satinaleroin 1-2-3... yazınca o miktarda eroin gelsin
Yani komut yazıp duruyoruz ve plugin bizi atıyor oyundan.
Cidden sıktı bu tür şeyler ve serseriler için bir önerim daha var.
Serseriler'de sadece 1 çeşit eroin türü var yani mesela kaliteli eroin,inanılmaz eroin tarzı şeyler eklenebilir düşünün 20 bin parası olan bir kişi 75 TL bir şey ile uğraşıyor.
Çok can sıkıcı bir şey bu önerilerim sunucuda uygulanırsa çok daha iyi olacağını düşünüyorum saygılar.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Polisler adamı yakaladımı direk tutukluyo.Ama gerçekte sorguluyolar sorgulaması lazım.Ve doktorlar canı full adamı iyileştirincede para kazanıyo bunu düzeltmelisin.BİDE hastalıklar ekle grip gibi ilaçlarını yapabilen tek meslek doktor olsun ve bu yoldanda para kazansın.

pentaulg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yazı yazmaya çalışınca ''cannot send chat message'' hatası alıyorum yardımcı olursan sevinirim

Slayer03

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam Çözdümde şimdi sw açık değil insanlar var ama açık değil neden ki

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana skypeden dediğim demediğim tüm fkirlerimi buraya sıralıyıcam :)
1)parktaki ağaçları biraz azaltırsan felen ii olur yapraklardan geçemiyoruz
2)o parkta yollar var ama dışarı çıkmak için düzgün bir yer yok yaparsan ii olur böle yanları 2 blok ta duvar sunu felen olsa üstünde kafa felen güzel
3)parktaki suyun üstüne köprünün 2 tarafına fıskıyeler yapsan böle gerçekten park harika olur
4)metro yapabilirsin örnek parktan üniversiteye gider
5)birkaç çeşit bina daha getirebilirsin gökdelenlerde olsa aslında olur
6)dokor 2. rütbeye elen ambulans aracı polis 2. rütbeye felen polis aracı gelebilir
7)yağmur hepimizi sinir ediyo kapatsan ii olur diyicem ama gerçektete yağmur var sonuçta sen bilirsin
8)parkın br köşesine aat kulesi yapabilirsin gerçek saati göstermesede güzel yapı olabilir
9)şu mcsoy yatakcal sonra mcsonalt a gitmeden yemek al uyuşturucu al satm gbi komutları kapat bence (isimlerini ingilizce bişeyler yaparan hattağa sçmalarsan o komutları senin sışında kimse bilmez)
10)bence ya polisle doktorun fiyatlarını biraz yükselt hapse atın felen gelen parayı diorum yada serserilerin uyuşturucu paraını felen düşür mdonaldı soyunca gelen parayı felen en çok para serseride var polis doktor çok az kazandırıyo çünkü o yüzden pek fazla tercih edilmiyo heryer serseri doldu
11)adam öldürünce para gelebilir 10$ felen ii olur
12)parkın kenarlarında 1 blok 1 emerdiven die varya oraya blockların üstüne saksı koyup hepsine renkli renkli çiiçekler koyup renklerdirebilirsin biraz serveri
13)yön tabelaları polis merkezi şu tarafta universite şu arafta marke şu tarfta stadyum şu tarafta ammunation şu tarafta gibi yön tabelaları koyabilirsin güzel olur :)
14)sokak lambaları o sokak lambaları sadece binaların giirişlerinde felen değilde 10 blok felen arayla her tara koyabilirsin güzel durur hem sokaklar biraz aydınlanmış olur :)
15)universite durağını köprünün altına alıpa o seyaha et durağınıda biraz eroinin o tarafa doğru kaydırıp o araya yol açarsan ii olur nie die sorarsan eroine felen giderken arabada olunca direk arabayla geçebiliriz ordan yoksa ora kalıyoz aradan inmek zorunda kalıyoz
16)eroinde sadece köprü altında değil yani sadece 1 yerde değil 3 4 yerde satılmalı bence
17)benzin - lere düşüyo yani bir işe yaramıyo 0 a düşünce araba çalışmaması lazım aslında mesela benim benzinim -1770 lütre şuanda 0 a düşünce çalışmasa araba güzel olur
18)market çalışmıyor ne satılıcaksa markette yapılması lazım bir an önce
19)asfaltların ortalarında beyaz çizgiler olsa iii olur 2 şeritli yol gibi olsa tek olunca böle çok geniş duruyo
20)eczanenin ordaki eroinin oraya yol gitmeli tren raylarını parktan taraftaki kısmında yol geçirsen o eroinin ordaki duravara kadar ii olur birde o ddiğim yol direk o henzzemin geçite bağlanmalı arada bir yerde kesiklik var çakıl felen var yerde orayıda asfalst yapsan i olucak
Bence kingdomdaki maden sistemi kullanilarak bi madenci meslegi olabilir.Market benzeri biyerde degis tokus eder madenleri yada oduncu gelebilir sehir disina orman falan eklenirse buyuk bitane
Polisler çok op bunu sizde biliyorsunuzdur.
Bence polisler oyunculara sol tık yaparak kelepçe taksınlar ve oyuncuya 10 saniyeliğine slowness 1 gelsin.
yani serserilere polislerden kaçmak için biraz şans verin o ne öyle adam sol tıkla hapise atıyor.
Serseriler ise çok uğraştırıyor yani mesela /satinaleroin 1-2-3... yazınca o miktarda eroin gelsin
Yani komut yazıp duruyoruz ve plugin bizi atıyor oyundan.
Cidden sıktı bu tür şeyler ve serseriler için bir önerim daha var.
Serseriler'de sadece 1 çeşit eroin türü var yani mesela kaliteli eroin,inanılmaz eroin tarzı şeyler eklenebilir düşünün 20 bin parası olan bir kişi 75 TL bir şey ile uğraşıyor.
Çok can sıkıcı bir şey bu önerilerim sunucuda uygulanırsa çok daha iyi olacağını düşünüyorum saygılar.
Fikirleriniz Benim İçin Önemli .. Fikirlerinizi Değerlendireceğim Teşekkür Ederim Keyifli Oyunlar .

Slayer03

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ev Sistemi Olsa Ve Arabalar Binilebilir falan olsa iyi olmazmıydı ?