[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
la da demin host larin ip adresi yöntemini cözdüm

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
umarımki yarın açılır umudumu kaybediyorum eskiden 2 saatta bir foruma bakardım şimdi hergün 1 kere bakıyorum

zenzeser

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hadi lan server açılana kadar bekleyene içkiler beleş ulan yaptım böyle bi güzellik Egenin işi o kadar kolay değilki o kadar plugin,build,kodlar vs vs ve çoğu zaman hata veriyor bazı kodlar yani adam erteleyince hemen gidiyoruz demeyin adam napsın onunda suçu yok azıcık sabır elinde olsa zaten hemen açardı..

HERROBEMRE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hamaçhiden atıldığım için mesajları göremiyorum ve zaten girsem bile görünmüyor...
Yeni trojenlerinle halay çekersin artık yorumu kaldırmazsan attırıyorum trojenleri belki ağlarsın ozman bi de skype ver kaç yaşındayım gör ama yemez......
Senin yüzünden susturulmak istemiyorum o yuzden face de ver ordan söliyim ne söliceksem

cancanz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hadi lan server açılana kadar bekleyene içkiler beleş ulan yaptım böyle bi güzellik Egenin işi o kadar kolay değilki o kadar plugin,build,kodlar vs vs ve çoğu zaman hata veriyor bazı kodlar yani adam erteleyince hemen gidiyoruz demeyin adam napsın onunda suçu yok azıcık sabır elinde olsa zaten hemen açardı..
Zenzeser forumda göremiyoruz seni mckingde var mı

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yarin acilmazsa bende haftada bir girmeye baslayacagim...

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ben sürekli bakıyorum konuya bilgisayar bozuk mobilden giriyorum sürekli bildirim geliyor.Ayrıca ümidini kesenlere güle güle sunucuda görüşmeyiz herâl? Serverdan ümidimi kestiğimi ben yazsaydım servera girecek yüzüm olmazdı.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverden umit kesmiyorum ve girmicemde demiyorum.Herkese saldirmayin tavsiyem her kusun eti yenmez.Benimde hayatim var gunumun cogunu burada harciyorum yarinda acilmazsa haftada bir girecegim dedim fazla atar yapmayin tavsiyem :)

Bu arada telefondan girmek zor bir sey degil bende oradan baglaniyorum.Hala nasil hafatada 1 bakarim demenin kotu yanini ariyorum.Ege bile gunde bir kere baksaniz yeter dedigi halde ve bize hic bir sey denmedigi halde serverden afaroz etmeye calisan iki kisi ile yapacaginiz tek sey benim sarjimi ve internet paketimi harcamak baska hic bir sey degil.