[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuya atılan yorumlar durmuyor,bu oyuncuları üzme yarın açılış bekliyoruz.

Son düzenleme:

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
1 yil sonra 1.9 suan 1.8
Bir ara EgeCan açıkladı diye hatırlıyorum.1.9 da serverın durumunu değiştirecek pek bir yenilik olmadığı için server 1.9 olmayacak ha ileriki sürümlere kadar server dayanırsa örneğin sıradaki çıkacak sürüm 1.11 de serverın durumunu daha iyi yapan yenilikler gelirse server 1.11 olur.
@SweetNetwork saat verme durumu varmı akşama kalmasa böyle 15:00 gibi açılsa olurmu :D (Sw açıldıktan 1 ay sonra 1.9 olmaz demi :) )

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Dostum konudaki ilk sayfaya gel çok az aşşağıya in videoları görebilirsin :)

MicroPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi bugün açılır demiştin . Eğer açacaksan saat verebilir misin

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir ara EgeCan açıkladı diye hatırlıyorum.1.9 da serverın durumunu değiştirecek pek bir yenilik olmadığı için server 1.9 olmayacak ha ileriki sürümlere kadar server dayanırsa örneğin sıradaki çıkacak sürüm 1.11 de serverın durumunu daha iyi yapan yenilikler gelirse server 1.11 olur.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yalbiz minecraft 1.10 final olarak çıktı daha fazla sürüm değismeyecek üstune eklicekler güncelleme gibi

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saat kaçta açılır?

Son düzenleme:

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bugün %100 açılacak diye bir şey yok.Tahmini bir şey büyük İHTİMALLE bugün açılır dediler.Yine önceki gibi bir sıkıntı çıkar ise yine açılmaz ertelenir ama sıkıntı çıkacağını sanmam.Sözü Ege abiye bırakmalıyız ._.