[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

oyun321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ^.^ Anlıyorum ortamı beğenmediniz. Eleştiri yaptınız. Fakat eleştiriyi tamamlamak için son olarakda, bize eleştirdiğiniz konu hakkındaki açığımızı nasıl düzeltebileceğimizi yazmanız gerek..
onun yerine yaziyim polis veye onun gibi ceza vericek veya suçtan caydırıcak olaylar cezalar olması lazım örneğin ihbar veya adam kaçırabilmek için olan şeylerin zor ulaşılması mermilere kolay ulaşılmaması vb yani biaz hardcore olması lazım

oyun321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adım adım anlatıyorum. Farenizi yavaşça konu düzenleme butonuna götürün, tıklayın.
Sonrasında konu başlığındaki "Modern hayat simulasyonu" ve "Rol sunucusu" cümlelerini silin.
Konuyu kaydet butonuna tıklayın.
Konunun "RPG SUNUCULARI" bölümünden başka bir bölüme, daha uygun bir bölüme taşınmasını isteyin.

Mükemmel!
benim fikrim daha mantıklı gibi

oyun321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Daha önce sunucuda oynadım, ayrıca videolardan yazılardan her şey yeterince belli oluyor.
Yetkililer bile oyunu bu şekilde oynuyor ve bu şekilde oynanmaması için herhangi bir kural yok. Yani açılması bir şeyi değiştirmeyecek
yetkilinin yapamadığını bazen oyuncular yapabiliyor bu kitlede ne kadar olur bilmiyorum ama hala hafif bir umudum var

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu minecraft oğullar gerçek bir rpg istiyosanız ultima online oynayın minecraftın üzerine ne kadar atabilirler ki

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım adım anlatıyorum. Farenizi yavaşça konu düzenleme butonuna götürün, tıklayın.
Sonrasında konu başlığındaki "Modern hayat simulasyonu" ve "Rol sunucusu" cümlelerini silin.
Konuyu kaydet butonuna tıklayın.
Konunun "RPG SUNUCULARI" bölümünden başka bir bölüme, daha uygun bir bölüme taşınmasını isteyin.

Mükemmel!
Tamam vazgeçtim. Yine şansımı denedim. Belki eleştiriniz düzelir, Bize bir yardımınız dokunur diye düşündüm. Tekrar söylüyorum. Fikrinizi belirttiniz size düşen tek şey konudan bir daha tekrar girmemek üzere ayrılmanız olacaktır. İyi forumlar.

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SweetNetworktan Jordyvossa çok fena bir gol geldi!

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mecaz anlam denen bişe var heralde espiriden hiç mi anlamassın

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam vazgeçtim. Yine şansımı denedim. Belki eleştiriniz düzelir, Bize bir yardımınız dokunur diye düşündüm. Tekrar söylüyorum. Fikrinizi belirttiniz size düşen tek şey konudan bir daha tekrar girmemek üzere ayrılmanız olacaktır. İyi forumlar.
Bu laf işte bu arada benim pre var habein olsun minecraft.net ten

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hangi mesajda gol geldi, nasıl bir gol geldi? "Sunucunun kalitesini düşüren tipler" derken bahsettiğim senin gibi oyunculardı işte. Neyse, uzatmayacağım.
Dostum söylediklerine tamamıyla katılıyorum ama yapacak bir şey yok minecraft kitlesi belli 7-12 yaş aralığı genellikle bu yaş aralığına RPG hakkında bilgi veremezsin anlatsan bile anlamaz çoğu RPG sadece adam öldürmek vb tarz şeyler sanıyorlar .

oyun321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ege veya Ege abi yaşın cidden 21 ise abi böyle yaparak ters piskoloji yaparsın ve pek başarılı olamasın gibi

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Jordyvoss Zaten şunu farketmişsindir sana hakaret eden kitlenin yaşını anlamışsındır o yüzden bu tür durumlarda hiçbir server hakkında fikrini söyleme heleki böyle kitlenin bulunduğu bir servera normalde kullancıların yorumlarına bakarak eksikler tamamlanır fakat sana yapılan hakaret cidden bu serverin kalitesini belirtir .