[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya Allah aşkna şu konuyu kapatın yürüyün gidin işinize bakın şarkı dinleyin oyun oynayın serveri bekleyin uzatmanın manası yok Jordyvoss bir şey söylemiş tamam artık konuyu uzatmayın serveri sakince bekleyin serverdeki rolplay oranını isteyen beğenir isteyen beğenmez isteyen istediği gibi eleştirir NOKTA

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sana Küfür Etsem Yarisi Boşa Gider Forum Hesabim Kirlenir Sen Neyi Biliyorsunda Konusuyorsun Burda 75ten fazla oyuncu bekliyor Sen Açsana Bir Rpg Sunucu 20+ Çekemiyecek Eminim O 20 Side Çok Zordur Eminim Sunucunun Kalitesi düşüyor demissin Senin Beyninin Zekasi Hergün düşüyor Kalitende Öyle Zaten Bu USunucu Alişilmişin dişinda Güzel herkes %100 se bu %700 %2 %3 düşer Oda Senin Gibilerin Yorumları Yüzünden Ama Bence @SweetNetwork @Vedigerleri Seni Takmiyordur Emin Ol dostum Sana Kaçkere Söylendi Konuyu Terketmen Yüzünemi Vuralım bencilliğini KONUYU TEKRET!
Sana Küfür Etsem Yarisi Boşa Gider Forum Hesabim Kirlenir Sen Neyi Biliyorsunda Konusuyorsun Burda 75ten fazla oyuncu bekliyor Sen Açsana Bir Rpg Sunucu 20+ Çekemiyecek Eminim O 20 Side Çok Zordur Eminim Sunucunun Kalitesi düşüyor demissin Senin Beyninin Zekasi Hergün düşüyor Kalitende Öyle Zaten Bu USunucu Alişilmişin dişinda Güzel herkes %100 se bu %700 %2 %3 düşer Oda Senin Gibilerin Yorumları Yüzünden Ama Bence @SweetNetwork @Vedigerleri Seni Takmiyordur Emin Ol dostum Sana Kaçkere Söylendi Konuyu Terketmen Yüzünemi Vuralım bencilliğini KONUYU TEKRET!

Bence Eleştiri degil Konuyu Baltalamak Arkadaşlar > Eleştiri Kurallarindan Kurallara Bakin Kör İseniz Anlatabilirim
Galiba siz körüsünüz eleştiriyi görmüyorsunuz veya eleştiriyi görmek istediğiniz gibi görüyorsunuz adam serverin sistemine bir şey demiyor sadece serverin RPG olmadığını belirtiyor vede belirtmesi en doğal hakkı vede adam ben rpg sunucu açsam sizinkinden daha iyi yaparım diye bir şey belirtmiyor. Vede sen kimseyi kovamazsın gerekli mesajı Ege verdi zaten gideceği sıra serverin fanları adama küfür etti nede olsa onlara bir şey denmiyecek çünkü serveri koruyor dimi size hiçbir eleştiri yapılmaz bu arada sizin sloganınız Sweetin Kılıyız Olmalı ! :)

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Siz beni takmıyormusunuz ? Hocam kapatın konuyu adamı deli etmeyin lütfen.

ComputrixPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Jordyvoss Bro Derdin nedir tamam eleştirini yaptın git artık şu an eleştiriyi bıraktın resmen baltalıyosun bu serverden aldığımız zevki hiçbiyerden alamadık tamam git baltalama git derdin ne ya

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
@Jordyvoss dediklerin de az bir şey haklısın.Türkiye'de hangi WHİTELİST olmayan serverda düzgün rp yapıldığını gördün ki? Her açılan rpg serverında rp yapanlar rp yapmayanlardan çok çok az.Ha diyelim whitelist açıldı.Konunun ilk mesajlarına bakarsnan whitelist açılmasını istediler ama Egd abi reddetti çünkü Whitelist gelenler çok az olacak server tutmayacak bir süre sonra kapanacak diye.Yani bu mesajda demek istediğim açılan çoğu Türk rpg serverında rp yapanlar aşırı az.Tek bunda yapanlar az değil.Ben öyle kötü sistemli servera gitmektense bu servera girerim daha iyi rp ortamı az olsa bile hem sonuçta büyük bir emek var.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkes açtığı sunucunun tutmasını ister Ege'de çok uğraşmıştır o konuda bir sıkıntı yok inşşallah emeğinin karşılığını alır fakat Whitelist olmadığı için RPG hakkında hiçbirşey bilmeyen oyuncular basıcak serveri buda RPG yok olmasına neden olacak Ege'nin White list açmamasının sebebi serverin tutması RPG önem verse idi Whitelist açardı bu yüzden konuyu açtığı yer yanlış veya konu başlığı saçma dikkatli bakarsanız RPG bölümündesiniz .

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Tamam çok güzel Adamın iyice kalbini kırdırnız HOCAM size diyorum ki konuyu kapatın tamam Jordyvoss sana biri atar gider yapıyorsa takma bir şey yazma kardeşim sadece sana değil diğerlerine de lütfen arkadaşlar adam nezamandır serverle uğraşıyor şimdide morali bozuluyor lütfen dikkate alın biraz !!!!!!

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ulan Serveri o kadar seviyorum ki profil resmimi serverin içerisinde çektirdim.Ayrıca fotoğraf 2015 yılının ortalarında!
Kapanma zamanı Kasım 2015.Ege abimiz çok çalışmış resmen 6 ay!
Emeğe saygınız yoksa kapı orada :)

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz moralini bozacak bir şey demedik kendi kullanıcaları uzattı konuyu ve hakaret etti en azından diğerleri hakkında özür dileyebilirdi :)