[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ha diyelim IP öğrendiniz veya buldunuz. Sonra ne olacak ? Adamlar sunucuyu yaparken siz afedersiniz salak gibi arka arkaya girmeyi deneyeceksiniz. Sonra ne olacak ? Sunucuya lag sokup açılış tarihini erteleyeceksiniz. Egenin "2014'De açılacak" Dediği mesajı hatırladınızmı ? Galiba hiçbir şey anlamamışsınız ondan.

zenzeser

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
acaba basgan yetkilimi onu merak ediyorum o bütün gün sv'de idi acaba odamı skript yazıyor Egeyle, işler zor kolay gelsin be Egeye .d

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ege yetki konusunda hassas o derece ki duyduğum kadarıyla gamemode 0 da bina yaptırıyormuş

oyun321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sözde dün 24:00 da açılıcaktı sonra 3-4 gibi oldu ve bugün saat 24:00 oldu hala ses yok bakalım daha ne kadar beklicez

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bugünün durumu ne oldu neler bitti hangi hatalar çözüldü hangilerinin üzerinde çalışılıyor @SweetNetwork ?

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu bir gun iki gun degil arkadaslar konu bu kacinci zaman verilmesi? Kod yaziyorlarmis,sorun cikmis,skript yaziyorlarmis arkadaslar bunlara bir sey diyemeyecegim ama eger bir zaman veriyorsaniz onu o zamanda teslim etmemiz gerek.17 si dendi olmadi,26 ya kadar acilir dendi olmadi,Sali dendi Persembe oldu.Zaman verirken yanilma payinida hesaba katmak gerek su an konu 1-2 gun degil bizim oyalanmamizdir.Yetkilileri kinamiyorum elbet isleri zordur ve dedigim gibi benim dedigim tek sey verdiginiz zamana uymuyorsunuz.Bu gidisle server 2017 de acilacak gibime geliyor .
Bende sakin olun gezin eglenin sabredin
server acilir diyordum ama her zaman verildiginde bu soz yerine getirilmemesi beni ve diger bekleyenleri uzdugunu belirtmek isterim.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu bir gun iki gun degil arkadaslar konu bu kacinci zaman verilmesi? Kod yaziyorlarmis,sorun cikmis,skript yaziyorlarmis arkadaslar bunlara bir sey diyemeyecegim ama eger bir zaman veriyorsaniz onu o zamanda teslim etmemiz gerek.17 si dendi olmadi,26 ya kadar acilir dendi olmadi,Sali dendi Persembe oldu.Zaman verirken yanilma payinida hesaba katmak gerek su an konu 1-2 gun degil bizim oyalanmamizdir.Yetkilileri kinamiyorum elbet isleri zordur ve dedigim gibi benim dedigim tek sey verdiginiz zamana uymuyorsunuz.Bu gidisle server 2017 de acilacak gibime geliyor .
Bende sakin olun gezin eglenin sabredin
server acilir diyordum ama her zaman verildiginde bu soz yerine getirilmemesi beni ve diger bekleyenleri uzdugunu belirtmek isterim.

Haklisin ama gerçekten işleri çok zor. Bende diyecektim ama yüzüm yoktu.

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklisin ama gerçekten işleri çok zor. Bende diyecektim ama yüzüm yoktu.
"Her zaman gercekleri savun takdir eden olmasa bile vicdanina hesap vermek zorunda kalmazsin."
Che
Islerinin zor oldugunu soyledim onlarda soyledi ve her oyuncudan yardim teklifi geldi gerek build gerek duzenleme ama bu istekler red edildi ve geri cevrildi.Build yardimina bile izin verilseydi birkac kisinin su an belki acik olabilirdi yine belirtmem gerek ki burada kimseyi suclamiyorum ama bu yaptiginiz cidden guzel bir sey degil slotlarda 14 kisi bu serveri bekleyen 50 kisi zamanla maddi destekle yukselecegine inaniyorum.Bu soylediklerim yikici degil yapici elestirilerdir ve bence admin buna kizmaz ve bekleyenlerin ne hissettigini birazda olsa anlamis olur cunku yetkililer her mesajlarinda cok calistiklarini ve kendi hallerini anlatiyorlar neden biz anlatmiyalim ki?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
28 Haziran tarihi sadece moderatörlerimizden birinin tahminiydi ,_,
Ben 17 dedim başka da bir şey demedim. Gecenin 4ünde de hala çalışmaktayım. Saygılar.

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ilginiz icin tesekkur ederim zaten Kurucu degil genel olarak yetkililer dedim.Iyi calismalar bizde hala bekliyoruz :)