[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SuperNova14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler yetkililer bize şu var şu var dediler server şuanda 1.7 halinden daha kötü durumda. Anlatıyım kısaca polisler bizi öldürüyor biz polise dokunamıyoruz bile tır şoforleri buglu onlarda ölümsüz vuramıyoruz onlara onlar bizi öldürüyor serverda doktorlar 1can basmadan 5tl kazanıyolar 1kilo havuç 100tl 5tane var içinde, serserilikte atm soyma çalışıyor gibi sanırsam, swde birisi serseriliği buldu swnin yarısı serseri oldu adam öldürüyoruz aranmıyoruz hiçbir alisveris tabelası çalışmıyor ev almak yok. Tamam server eksik denildi bize ama başta serverda her şey bitti bi kaç hata verdi onları düzeltiyoruz dediler server 17 haziranda açılması imkansızdı bence server 17haziranda yapılmaya başlandı keşke açmasalardı bekleseydik en azından böyle bi durumu görüp hayal kırıklığına uğramazdık. ben şunu anlamadım serveri gezenler neden güzel dedi.
NOT: Bu bir eleştiridir ve serveri kötüleme değildir 3ay bunu bekledim ben sonucun bu olcağını birazcık tahmin etmiştim öbür bi tester çocuk vardı demişti tüm bunları 2 tane meslek var buglu mapin %30 u dolu demişti haklıymış...
haklı olduğumu anlıyan 1 kişi daha :D

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Is konu R.I.P. ?

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam millet. Bu mesajımda sizlere danışmak istediğim bir soru var.

ATM ve Soygun sürelerinin gerçekten çok fazla olduğunu gördüm. 2 saat yerine 5 dakikaya indirmeyi düşünüyorum. Böylece hem polislerin kazancı artar hemde ortalıkta bir canlılık olur.

Ayrıca ekonomi buna göre ayarlanacak örneğin bir soygunda 3000 - 4000 civarı kazanıyorsunuz..
Güzel bir araç 750 000 TL
Bu sayede hemen her şeye sahip olup sunucuyu bitirdim diyip sıkılmayacaksınız.
Bu ekonominin cidden sunucuya can vereceğini düşünüyorum.

# Serserilerde eroin ekiminden para kazanmak yerine artık soygun ve hack yaparak kazanacaksınız.

Ayrıca 5 adet uyuşturucu çeşiti geldi. Kısa zaman içerisinde uyuşturucu çeşitlerini ne işe yaradıklarını ekim sürelerini falan paylaşacağım. Takipte kalın <3

Yapmanız gereken tek şey linke tıklayıp oy kullanmak > http://www.strawpoll.me/10787779

ReadyToCry

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Servere reset atcanmı?

Serverde polisler serserileri yakalayamadığı için serserilerin Parası 10000 falandır yada daha fazla

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyi lakin bazı mesleklerin bozuk olması tadını büyük oranda kaçırıyor.

minecraftçıemir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
whitelist kullanılıyor galiba. Ben girmeyi isterim beni de alır mısın? nick olarak EUyumaz kullanırım sonuçta real life.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
SERVER NE ZAMAN AÇILCAK BİR FİKRİNİZ VARMI?
Muhtemelen 3 4 hafta sürer veya uzar çünkü bayağı hata vardı ve düzeltmesi kolay değil tek başına.
Her zaman arkandayız;@SweetNetwork İster 1 yıl sürsün şahsen ben yine beklerim(Zaten bekledik xD)

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi