[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
Tam olarak 95 gündür açılması bekleniyordu fakat oyuncuların bu sabrı beni şaşırttı. Demek öyle bir sunucu ki, herkesi baya etkilemiş. Ne beklersin arka sokaklar dizisinin baya izlendiği bir ülkede, böyle bir şeyin olması alışılmış bir şey. Bırak sen 1 yıl daha beklerler Ege.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Serverı yapan abimizin bilgisayarının kasasının içinden her türlü şey çıktı yemek kırıntısından metal parçalarına kadar kasa öldü o yüzden kasayı tamir etmesi lazım yeni kasa alacak parası yok o yüzden forum öldü [tabii ki şaka naptını bizde bilmiyoz :D]

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverı yapan abimizin bilgisayarının kasasının içinden her türlü şey çıktı yemek kırıntısından metal parçalarına kadar kasa öldü o yüzden kasayı tamir etmesi lazım yeni kasa alacak parası yok o yüzden forum öldü [tabii ki şaka naptını bizde bilmiyoz :D]
Non-Lag sunucu istemiyor musunuz?

Javaya başladım işte. Eklentileri artık skript üzerinden değil java üzerinden ilerleteceğim. Buda %bilmem kaç bin kat daha yüksek performans demektir ^.^
Sunucu bakımda sanırım ne zaman açılıcak
Bilinmiyor.
Tam olarak 95 gündür açılması bekleniyordu fakat oyuncuların bu sabrı beni şaşırttı. Demek öyle bir sunucu ki, herkesi baya etkilemiş. Ne beklersin arka sokaklar dizisinin baya izlendiği bir ülkede, böyle bir şeyin olması alışılmış bir şey. Bırak sen 1 yıl daha beklerler Ege.
şahsen ben bile beklerdim böyle bir projeyi. Ki kimse bu kadar kapsamlı açmadığı için bekleyemedim..

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Doctor who...

zenzeser

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server açıldı mı millet bir kaç haftadır yoktum :D

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla ezelden beri bekliyom aç susuz ama dayanmalıyız!