| 1.8.X | Play.HamSurvival.Com | Hayatta Kalma Sunucusu - KAPANDI!

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
/Görev aktif hale getirildi, rastgele olarak görev değişir.

iDeadlyAlien

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Rehbere işsiz dediğim için 15 dakika hakaretten mute yediğim bir serverin yükselmesi üzüyor insanı dimi Itznovarekt önceki mutemde ise 24 saat rehbere bana bak çocuk dediğim için mute yemiştim ama ss ini almamıştım ItzNovaRekt in admin olmasını istemiyorum serverde rehber bolluğu var 3 rehber aktiften 4. alma gereği duyan bir adminden ne beklenir ?

Ekli dosyalar

• qweqwwqeqw.png
    qweqwwqeqw.png
    94.3 KB · Görüntüleme: 438

OFFICIALKellog

Marangoz
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Rehbere işsiz dediğim için 15 dakika hakaretten mute yediğim bir serverin yükselmesi üzüyor insanı dimi Itznovarekt önceki mutemde ise 24 saat rehbere bana bak çocuk dediğim için mute yemiştim ama ss ini almamıştım ItzNovaRekt in admin olmasını istemiyorum serverde rehber bolluğu var 3 rehber aktiften 4. alma gereği duyan bir adminden ne beklenir ?
"sen yoksun diyelim bu işsiz napacak" aynı şeyi bana söylesen bende mute atardım, işimizi hafife alıp dalga geçmenden dolayı ayrıca hakaret olduğunu bildiğinide bir sonraki mesajında söylemişsin niye tekrar geri dönüş yaptın anlamadım. "İşsiz hakarettir gerçi size göre" mute yiyeceğini bile bile gelip konuya mesaj atmışsın, discorddan halledebilirdik aslında sorununu çözerdik, birdaha böyle olaylar yaşanmaması dileğiyle, iyi oyunlar dilerim.

Rezznov

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sefer hangi sebepten sıfırlıyorsunuz sunucuyu? Saldırıdan,bug kullanımından,oyuncu azlığından? Üzücü.

EfrainPeris26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
böylesine güzel bir serverin kapanması gerçekten içler acısı...