[1.8.X] UNR # Faction | Rütbe | Oto-lapis | Anti-Hack | TabelaEnch | Editsiz...

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

MAAŞ SİSTEMİ EKLENMİŞTİR!

Bunların hepsinden önce belirtmek isteriz ki, bizler de tıpkı sizler gibi oyuncularız. Bizim de sunuculardan, oyun yapımcılarından, internet sağlayıcılarından vb. kurumlardan çeşitli beklentilerimiz var tıpkı sizler gibi...
Yıllar önce yaklaşık olarak 2012'nin sonlarına doğru, iki kafadar (DGEP - Tzesh [eskiden Hibozin]) Minecraft ile kafayı bulana kadar oynar, oynar ve oynardık. Bizim kafamıza, ayarımıza ve beklentilerimize uygun bir sunucu bulunmadığını farketmiştik. Bunun sonucunda Uludağ # CRAFT efsanesi başlamış oldu...
Genel olarak dopdolu geçen yıllarımız olsa da son 1-1,5 yıl içerisinde Uludağ # CRAFT ile bağlarımızı kestik. Daha sonrasında da 2017'ye girmeden önce bir amaç üstlendik! Uludağ # NETWORK'ü canlandırmak! Ona yeni oyunlarda, yeni amaçlarla donatmak aynı zamanda da yeni oyuncular ile topluluğumuzu oluşturmak! Birbirimize, sahip çıkmak, birbirimizin dertlerine derman, hayallerimize yoldaş, mutluluklarımıza mutluluk katmak için bir oyuncu topluluğu oluşturmak istedik!
Ve en önemlisi belirtmek isteriz ki, bizler kendi vaatlerimiz veyahut çıkarlarımız doğrultusunda sunucu açan kimseler değiliz. Hiçbir şekilde kâr amacı gütmüyoruz.
Öte yandan, bizler sadece Minecraft platformunda hizmet veren bir topluluk değiliz.

Hedefimiz, siz değerli oyuncularımızın da yönetiminde söz sahibi olduğu bir sunucu kurmaktır. Siz değerli oyuncularımız, oyuna eklenmesini istediğiniz şeyleri bize ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sunucumuz standart Minecraft'a bağlı kalmaktadır. Edit eşya, gereksiz yasaklar vb. bulunmamaktadır. Yetkililerimiz ise yılların eskitemediği yetkililerden oluşmaktadır. Herhangi bir probleminizi çözmek için canla başla çalışacaklardır.

Sunucumuza ne eklenmesini isterdiniz? Bizimle görüşerek eklenmesini sağlayabilirsiniz. Fakat biz şu anda birçok konuya göz gezdirdik, oyuncuların isteklerini, ne üzerine olduklarını derleyip bir şema oluşturduk. Bu şemadan gereksiz birçok şeyi çıkardık. Geriye kalanları sunucumuza ekledik.
Yeterli gelmedi mi? Bize ulaşıp isteklerinizi belirtmekte özgürsünüz, ekleneceğinin garantisini veremesek de, gözden geçirileceğinin garantisini verebiliriz!

Discord: http://Discord.uludagnetwork.com

mc.uludagnetwork.com
play.unrevelations.ga

Son düzenleme:

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Daha Önce Oynadım. Eskilerden Kalma İyi Bir Sunucu :)
Ancak Schematic Kullanmasaydınız Keşke :(

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim, iyi gibi işte. Eh.

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda schematic kullanılmamıştır, schematice karşı olduğumuzu bizi yıllardan beri tanıyorsanız iyi bilirsiniz.
Evet Biliyorum Ancak Build'ler hiç sizin gibi durmuyor :)
( Eski Sunucuya Göre Uçurum Var )

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzdaki region hatası fixlenmiştir, İyi oyunlar dileriz!

Son düzenleme:

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Biliyorum Ancak Build'ler hiç sizin gibi durmuyor :)
( Eski Sunucuya Göre Uçurum Var )
Yaz sezonunda açtığımız sunucunun mimarileride bana aitti fakat o dönem ilk deneyimlerimdi. Artık başlıkta yazdığı gibi yepyeni bir Uludağ Network var ! :se:

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+15 online'da VIP çekilişi yapacağız, 1 haftalık! İyi oyunlar dileriz!

Tanıtım filmi eklenmiştir.

Sunucumuz bakımdan çıkarılmış, tekrar aktif edilmiştir.

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
+15 online'da VIP çekilişi yapacağız, 1 haftalık! İyi oyunlar dileriz!

Tanıtım filmi eklenmiştir.

Sunucumuz bakımdan çıkarılmış, tekrar aktif edilmiştir.
VipKöy süprizini bozmuşsun :D Vipler için yaşam alanı oluşturuyorduk ama videoda yayınlanmış fakat bitmemiş haliyle ..

Vivat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yalnız bu yine yeni yeniden olması gerekmiyormu :hmm: