| 1.8x | SonSurvival | Hayatta Kalma Sunucusu | Emek Survival Gelişmek Çok Zor | Rütbe - Pet Sistemi - | BAKIMDA

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhabalar sayın @voiexx size birkaç sorum olacaktı öncelikle ilk gün pvp kapalı mı olacak ? claimde pvp açık olacakmı ? warp orman 15:00 damı açılacak ?

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhabalar sayın @voiexx size birkaç sorum olacaktı öncelikle ilk gün pvp kapalı mı olacak ? claimde pvp açık olacakmı ? warp orman 15:00 damı açılacak ?

merhaba ilk gün pvp kapalı olcak oyuncularımız sıkıntı yaşamadan kasılsın diye claimde pvp kapalı olcak warp orman 15:00'da değil server 15:00 da açılcak

Son düzenleme:

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba ilk gün pvp açık olcak oyuncularımız sıkıntı yaşamadan kasılsın diye claimde pvp kapalı olcak warp orman 15:00'da değil server 15:00 da açılcak
yeni açılan bir serverde ilk gün pvpnin açık olmasını ilk defa duydum ve warp orman server açıldıgındamı açılacak demek istemiştim bazı sunucularda 10 dakika sonra açıyorlar warp ormanı ondan sordumda.

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yeni açılan bir serverde ilk gün pvpnin açık olmasını ilk defa duydum ve warp orman server açıldıgındamı açılacak demek istemiştim bazı sunucularda 10 dakika sonra açıyorlar warp ormanı ondan sordumda.

ilk gün pvp kapalı olcak yanlış yazmışım çok özür dilerim

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk gün pvp kapalı olcak yanlış yazmışım çok özür dilerim
dostum keşke yazdığımı en sona kadar okusan yani diyorumki 15:00 da server açılacak ya direk -/warp ormana gidilecekmi yoksa belirli bir süre zarfından sonramı açılacak -/warp orman çünkü bazı serverlerde öyle warp ormana gidiyorsun belirli biryer var etrafı bariyerlerle kaplı oluyor 10dk sonra açıyorlar bariyerleri claimini atıyor millet.

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dostum keşke yazdığımı en sona kadar okusan yani diyorumki 15:00 da server açılacak ya direk -/warp ormana gidilecekmi yoksa belirli bir süre zarfından sonramı açılacak -/warp orman çünkü bazı serverlerde öyle warp ormana gidiyorsun belirli biryer var etrafı bariyerlerle kaplı oluyor 10dk sonra açıyorlar bariyerleri claimini atıyor millet.

bizde şöyle usta server 15:00da açılcak orman direk açık olcak yani her şey 15:00 öyle bekleme falan yok orman 10 dk sonra flan yok her şey aynanda

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarın 15:00'da Sunucu Açılıyor :)

CeziLixx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Hoş Buildler İyi.
Beklettiginize Deger Heralde ? Orman Önden Claim Almaya Çalışıcam !
BAŞARILAR

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı Hoş Buildler İyi.
Beklettiginize Deger Heralde ? Orman Önden Claim Almaya Çalışıcam !
BAŞARILAR

Yorumunuz için çok teşekkür ederim gerçekten deydiğini düşünüyoruz emek verdik sunucuya gelince görüşürüz :)