1.9.4 - 1.12 |BGCraft| Emek-AVATAR Sunucusu | LAG GİDERİLDİ ! | bgcraft.rabisu.com

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarımın arızalandığı için 2-3 günlük bir geri almam gerekti bilgisayarı işin garip kısmı dosyalarımın etkilenmemesi gerekiyordu fakat etkilenmişler. Sunucu şuanda hazır durumda fakat turnuva sistemi için hazırladığım skript kodları kaybolmuş turnuva sistemini tekrardan kodlamak biraz üşendiriyor :) Ve baştan sona tüm herşeyi test etmem gerekiyor ki hatasız bir şekilde size sunabileyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Test oyuncusu lazımsa burdayım xD

Son düzenleme:

Zariarius

En iyi cevaplar
0
Neden hala açılmadı :3

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden hala açılmadı :3

şu an otomatik turnuva, ve otomatik ox sistemi üzerinde çalışıyorum. Ve neredeyse bitti sayılır. Bittikten sonra yapılacak tek şey 2-3 kişi toplayıp herşeyi test etmek. Az kaldı merak etmeyin :)

Zariarius

En iyi cevaplar
0
şu an otomatik turnuva, ve otomatik ox sistemi üzerinde çalışıyorum. Ve neredeyse bitti sayılır. Bittikten sonra yapılacak tek şey 2-3 kişi toplayıp herşeyi test etmek. Az kaldı merak etmeyin :)

Bekleye bekleye öldüm :( neyse başarılar. Test olacağı zaman özel mesaj atabilirsiniz :3

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Unutmadan ekliyim, her elementin 2 ayrı pasifi olması için çalışıyorum. Oyun başında elementinizi seçtikten sonra pasifinizi seçmeniz gerekecek; misal toprak bükücünün ilk pasifi toprağın üstüne düştüğünde shock etkisi yaratarak düşme hasarını engelliyor ve etrafa hasar veriyor, diğer pasifi ise daha hızlı block kırabilmek ve maden blocklarına eğilerek direk olarak düşürmek(üstelik şanslıysanız 1 değil 3 e 4 e kadar çıkabiliyor) yani biri direk olarak vs lik iken diğeri daha çok başlarda safe kalıp hızlıca kasılmaya yönelik. Diğer elementlerde buna benzer çift pasifler barındıracak. (NOT BU KESİN DEĞİL)

TMBC_Benders

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir hava bükücü olarak sabırsızlanıyorum. Sayenizde Türkiye, Bending - Survival sunucularını tanıyacak. Umarım sunucu tutar.

14thNoah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
eğer üzerinde yeterince emek harcanır ve gösterilirse tabii, umarım gösterilir

FrauFeuchtfinger

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir şey dicem adminler aktif olucakmı bide hileli insanlara karşı napıcaksnız 1 sene önce oynadığım serverde hileliler çoktu o da avatar serverdi ve kimse ilgilenmiyodu admine hile var diyoduk iplemiyodu bizi

Zariarius

En iyi cevaplar
0
bir şey dicem adminler aktif olucakmı bide hileli insanlara karşı napıcaksnız 1 sene önce oynadığım serverde hileliler çoktu o da avatar serverdi ve kimse ilgilenmiyodu admine hile var diyoduk iplemiyodu bizi
Nasıl bir hile olabilir ki .-.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aura Kill mi açacak napacak ?Ki kırılma değerleri yükselildiği için ve elmaslar kolay kolay düşmediği için kill aura da pek bi işe yaramayacak gibi :) Ama yinede kill aura gibi oyunun gidişatını çok etkileyen hileler artarsa elbette gerekli önlemleri alacağım. Ne tür hile olabilir ki zaten avatar sunucusunda ?
Tek yetkili benim (mimarımızı saymazsak) oyunda olmasam bile telefon ile sürekli skype bildirimlerini takip edeceğim merak etmeyin :).

Zariarius

En iyi cevaplar
0
Uçma hile kill aura düşünebildğin bütün hileler bütün hileler o serverde çalışıyodu :) o yüzden bıraktım o serveri kapandı galiba
Uçma kolayca engellenir. Vuruş hasarları kapatılırsa da kill auranın önemi kalmaz. Yani sunucu avatar. Yumruğa kılıca vs. gerek yok. Element bük, saldır.

RedFox

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Uçma kolayca engellenir. Vuruş hasarları kapatılırsa da kill auranın önemi kalmaz. Yani sunucu avatar. Yumruğa kılıca vs. gerek yok. Element bük, saldır.
Malesef o iş öyle olmuyor uçma hilesini engelleyince çoğu yetenek çalışmıyor.
Mesela engelledin firejet gibi uçmaya dayalı yetenekler kullanılamaz

Zariarius

En iyi cevaplar
0
Malesef o iş öyle olmuyor uçma hilesini engelleyince çoğu yetenek çalışmıyor.
Mesela engelledin firejet gibi uçmaya dayalı yetenekler kullanılamaz
:( Belki avatar eklentisine ek bir uçma engelleyici vardır