1.9 PVP Görüşlerin lazım.

Bu iş tutarmı?

• tabii ki tutar ayıpsın.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Türkiye Lapis devam!

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim hali hazırda 1.8.x sunucum mevcut. Ben 1.9 PVP sunucusu açmayı planlıyorum %80 pluginleri 1.9 uyumlu olayı şu şekilde özetleyeyim. Özel yetenekler olacak. Bu yetenekler kutu ile alınabilecek. [Hypixeldeki enderchest sağ tıklanınca çıkan kutu şeyinin aynısıdır.] Yeteneklerle herkes özel güçlere sahip olacaktır. Kalkanlar kılıçlar oklar yaylar yetenekler olacak adalar olacak. Adalar arası geçiş yapılabilecek. 5-6 Çeşit ada var şu an o adalar arası geçen yollar var bu alanda PVP yapılacak. Sizce bu mod türkiyede tutarmı?

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yetenekleri ne ile yapmayı planlıyorsun?

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
elimde kendim bizzat kodladığım pvp sunucuları için olan bi eklenti var şöyleki yetenek geliştirme sistemi attrbutes yani daha açık olursak metin2 deki stats lar özellik olarak şunlar mevcut,

hasar, can, can yenilenme, zırh, zırh delme, can çalma

bunlar oyuncu her level atladığında bir puan veriyor ve bu puanı /yg komutunu kullanıp bi gui açıldığında özellikleri geliştirirken harcıyorsun, istersen eklentiyi tamamen bitirip size verebilirim, ve diğer herkese :)

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetenekleri ne ile yapmayı planlıyorsun?

Yetenekler 25 tane falan emin değilim enerji var. Enerji barı dolduktan sonra kılıçla sağ tıkladığı zaman yetenek aktif oluyor ve hedefe yetenek hasarını veriyor yetenek neyse. Mesela örnek vermem gerekirse Enderman özelliği ile sağ tıklayınca adamın yanına gidiyor. Veya şahin göz özelliği ile sağ tıklandığı zaman size yetenek gücü veriyor bu yetenek gücü 15-20 saniyelik falan (süresinden emin değilim) adamın yakınına attığınız ok direk olarak adama saplanıyor. Daha bir sürü yetenek var tutacağına inanırsam tamamlayıp videolarını çekerim. ( Yetenekler var özel bir plugindir. )

elimde kendim bizzat kodladığım pvp sunucuları için olan bi eklenti var şöyleki yetenek geliştirme sistemi attrbutes yani daha açık olursak metin2 deki stats lar özellik olarak şunlar mevcut,

hasar, can, can yenilenme, zırh, zırh delme, can çalma

bunlar oyuncu her level atladığında bir puan veriyor ve bu puanı /yg komutunu kullanıp bi gui açıldığında özellikleri geliştirirken harcıyorsun, istersen eklentiyi tamamen bitirip size verebilirim, ve diğer herkese :)

Düşünceniz çok güzel başarılar dilerim. Ama bu ayrımcılığa yok açar. Bunun için daha çok MMORPG tarzı bir oyun gerekir diye düşünüyorum. Bazı mobları mythicmob plugini ile güçlendirip onlardan xp alarak level atlatma özelliği eklenebilir. Bunu türkiyeye ilk siz getirebilirseniz yeterince iyi tutacağına inanıyorum.

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetenekler 25 tane falan emin değilim enerji var. Enerji barı dolduktan sonra kılıçla sağ tıkladığı zaman yetenek aktif oluyor ve hedefe yetenek hasarını veriyor yetenek neyse. Mesela örnek vermem gerekirse Enderman özelliği ile sağ tıklayınca adamın yanına gidiyor. Veya şahin göz özelliği ile sağ tıklandığı zaman size yetenek gücü veriyor bu yetenek gücü 15-20 saniyelik falan (süresinden emin değilim) adamın yakınına attığınız ok direk olarak adama saplanıyor. Daha bir sürü yetenek var tutacağına inanırsam tamamlayıp videolarını çekerim. ( Yetenekler var özel bir plugindir. )

Düşünceniz çok güzel başarılar dilerim. Ama bu ayrımcılığa yok açar. Bunun için daha çok MMORPG tarzı bir oyun gerekir diye düşünüyorum. Bazı mobları mythicmob plugini ile güçlendirip onlardan xp alarak level atlatma özelliği eklenebilir. Bunu türkiyeye ilk siz getirebilirseniz yeterince iyi tutacağına inanıyorum.
oyuncu öldürünce de level atlama sistemide yapılır sorun değil, mmorpg ile de güzel bi şekilde şekillenir dediğiniz gibi :)