1 iteme 1den fazla texture yapma, böyle bir şey mümkünmü, detaylar içeride.

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ITEMLERE 1 DEN FAZLA TEXTURE YAPMA

Böyle bir şey mümkünmü acıkcası bilmiyorum, yabancı forumlarda araştırdım galiba hasarlarına göre ekleniyomuş ama onuda tam anlamadım.
hatırladığım kadarıyla bir sunucu konusunda 3D texture pack yapan arkadaşa sormuştum bir iteme fazladan texture yapılıyormu die evet demişti ama nasıl yapıldığını anlatmamıştı.

Böyle bir şey mümkünse 3D texture pack yapmaya başlıycam

bunu yapmamdaki amacım yeni görünümlerde kılıclar.
yeni görünümde moblar

2'ci sorum yeni türden moblar yapabiliyorlar itemlere texture ekleyip mobun kafasına taktığımızda gözüküyormuş. bunu öğrendim ama biraz daha açarsanız.​

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
işte bir kanıt buldum şimdi bunu nasıl yapıcağımda :)

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yukardada belirttiğim gibi 1 iteme 1 den fazla texture yapmayı buldum fakat 3D itemler için geçerli deil, 3D itemler için geçerli olanı varsa süper olur :)

KomutTJava_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İtemlerin damagesini ayarlıcaksın models kısmından bir kılıç modeli yaptında eğer mrcrayfishle yaptıysan itemin damageini ayarlıyabiliyosun örneğin 2 yaptında oyunda /give @p wooden_sword 1 2 yazdında 2.damage seviyesinde olan kılıcı vercek buda modelli olacak.

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ardı ardına 3 mesaj atmışın bu kuralara aykırı değilmi spam mesela

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yardım edip etmemek sana kalmış bilen varsa söyleyebilirmi ?​

KomutTJava_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yardım edip etmemek sana kalmış bilen varsa söyleyebilirmi ?​
Ben zaten soruyu cevapladım? Blockbench adlı programı indir programda damage ile model tasarlama desteği var dedim ya. Hasar aldığında item değişmemesi içinde şu kodu girersin? /give @p wooden_sword 1 3 {Unbreakable:1b}

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burdaki adamın videosunu izle orada texure pack var isimlerle değiştiriyor onu indir ve video daki kadar yok çok var ben baktım ItemBound yazark ta bula bilirsin kedin yapmak istemiyorsan istiyorsan BlockBench kullan sonra kodlamasını yaparsın.