#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MuzCraft'ta %50 Bayram İndirimleri Başladı!
Bu indirim 14 Ağustos'a kadar sürecektir ve sitemiz üzerindeki tüm ürünlerde geçerlidir.

boomshine5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben sunucuyu genel olarak beğendim. Artı ve eskilerini şöyle sıralayabilirim:
Artılar
  • İlki ve en önemlisi VIP kayırma olmaması. Birkaç gün önce hile kontrolünden kaçtığı için bir MuzVIP banlandı.
  • Rehberler çok ilgili ve saygılı.
  • Haritalar on numara beş yıldız. Özellikle her şeyin spawnda olması zaman kazandırıyor.
  • Lapisten başka para kasma yolları var ve gelişen oyuncular için lapisten çok daha fazla önem arz ediyor.
  • Maden kazınca blok olması ve direk envantere girme sistemi çok iyi düşünülmüş.
  • Rütbe Hammaddeler gayet iyi ayarlanmış.
  • VIP fiyatları gereksiz pahalı olan MuzVIP'in dışında uygun.
  • Aktiflik yeterli.
  • Eventler hem alışılmışın dışında hem de eğlenceli.
Eksiler
  • Yer yer sunucudan kaynaklı laglar oluyor.
  • Sürüm eski.
  • Phase koruması iyi çalışmıyor. Phase olmadığım halde 5 kere kickledi beni.
  • Kilitli hunilerde transfer problemi var.
  • Arsalar küçük.
  • OP olmayan sunucuda VIP'lere P12 zırh???
Sunucu genel olarak güzel ancak bu sorunlar da düzeltilirse iyi olur. Başta kurucu Arif beye olmak üzere tüm sunucu yetkililerine teşekkür ederim.

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar ben sunucuyu genel olarak beğendim. Artı ve eskilerini şöyle sıralayabilirim:
Artılar
  • İlki ve en önemlisi VIP kayırma olmaması. Birkaç gün önce hile kontrolünden kaçtığı için bir MuzVIP banlandı.
  • Rehberler çok ilgili ve saygılı.
  • Haritalar on numara beş yıldız. Özellikle her şeyin spawnda olması zaman kazandırıyor.
  • Lapisten başka para kasma yolları var ve gelişen oyuncular için lapisten çok daha fazla önem arz ediyor.
  • Maden kazınca blok olması ve direk envantere girme sistemi çok iyi düşünülmüş.
  • Rütbe Hammaddeler gayet iyi ayarlanmış.
  • VIP fiyatları gereksiz pahalı olan MuzVIP'in dışında uygun.
  • Aktiflik yeterli.
  • Eventler hem alışılmışın dışında hem de eğlenceli.
Eksiler
  • Yer yer sunucudan kaynaklı laglar oluyor.
  • Sürüm eski.
  • Phase koruması iyi çalışmıyor. Phase olmadığım halde 5 kere kickledi beni.
  • Kilitli hunilerde transfer problemi var.
  • Arsalar küçük.
  • OP olmayan sunucuda VIP'lere P12 zırh???
Sunucu genel olarak güzel ancak bu sorunlar da düzeltilirse iyi olur. Başta kurucu Arif beye olmak üzere tüm sunucu yetkililerine teşekkür ederim.
Öncelikle değerli incelemeniz için teşekkür ederim. Eksik bulduğunuz ve yaşadığınız sorunlara çözüm sağlamaya çalışacağım.

boomshine5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle değerli incelemeniz için teşekkür ederim. Eksik bulduğunuz ve yaşadığınız sorunlara çözüm sağlamaya çalışacağım.
Çok teşekkür ederim ilginiz için. Bu arada eklemeyi unuttuğum bir şey var: Konu tasarımınız şu ana kadar gördüğüm en iyilerinden. Allah yolunuzu açık etsin...

ErenTN2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı hoşuma gitmedi fakat sunucu güzele benziyor bi ara uğrayacağım.

PofudukShawli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda Gereksiz yere arsamda v5 ile toprak kazarken ban yedim nick ManyetikPikachu banım açılırsa mutlu olurum birçok kez destek açtım fakat düzgün ilgilenilmedi