#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

kral82

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sakın girmeyin pişman olursunuz bi silah 20mden baslıyo para kasmasıda çok çok zor

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adminlerde, kurucularda şeref denilen arkadaş 1 gram yok. Serverime gelirsin. Tüm gün bakıma aldığım + 3 ay önce haftalarca uğraştığım emeği çalarsın, üstüne üstlük birde IvanosMC UltraCraftere geçiyor diye yalan atarsınız. Ulan ben sizin serverinizi kapatmazsam adm değilim. Kurun tüm güvenlik pluginlerinizi bekleyin beni kardeşim

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısace Beni Tehtidmi Ediyorsun?
Ok
Kısasa Kısas !
Kıssasa kıssas diyorsan kardeşim. Bende gelicem senin serverinde reklam yapıcam. Kıssasa kıssas budur[DOUBLEPOST=1430586198,1430578859][/DOUBLEPOST]
Kısace Beni Tehtidmi Ediyorsun?
Ok
Kısasa Kısas !
Tamam sen bilirsin serverime tekrar saldırı yaptın. Kısa zaman içinde ultracrafter diye bir şey yok ! Yada en fazla internet sınırını 1 ay 1 kb/s ye düşürürüm np

Vestrise99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lapis Fiyatları yükseldi! Artık lapislerin arasında altın ve elmasda var! Bu heyecana katılamerika için Play.Ultracrafter.com ! Hepinizi bekleriz
Güncel++

powershark

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
HERKEZE 7/24 BOT ATAN abiLERIN SUNUCUSUNDAN NE OLUR SS'LERİ VAR Birdaha SUNUCUMA Bot ATARSANIZ Mahkemeye Kadar Gidiceğim Skype Üzerinden IP Adresinizide Almış bulunmaktayım

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ateşe Ateş
Siz Cahiller Server Nedir Bilmessiniz.
Benim Kendi Sunucumda Yaptıgım Onca Seyi Beyinleriniz Almaz.
Ve Gelmiş Burda Emek Hırsızlıgından Bahsediyorsun
Siz Bot Atacaksınızda Ben Sizi M*l Gibi İzliyecekmiyim ?
Yaşınız Var 12-13 Gelip Burda Benim Sunucumu Kötüleyemessin
Bana Bot Atmayacaktınız Bunlar Başınıza Gelmezdi s*ktir git yasal işlem başlat
Kanıt Gösterirmisin Bot Attığıma Dair 1 Tane Kanıt Sadece 1 Kanıt Ver Istersen Ben Veriyim
2 3 Pluginin Configini Editleyip Daha Skripte Dahi Bakamıyan Bir 11 10 Yaşındaki Çocuk Beyinleriniz Almaz Diyo Allahım Ne Sunuculara Kaldık