#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

SlashedSkull

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerek haritalarıyla gerekde sistemleri ile Türkiye'deki en başarılı factions sunucularından biri olduğunu düşünüyorum. Umarım diledğiniz yerlerlere gelirsiniz, iyi forumlar.

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerek haritalarıyla gerekde sistemleri ile Türkiye'deki en başarılı factions sunucularından biri olduğunu düşünüyorum. Umarım diledğiniz yerlerlere gelirsiniz, iyi forumlar.
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Ayrıca senin gibi ilgili bir rehbere sahip olduğum içinde. :asık:

Bossta kill aura olmamasına rağmen oyundan atıyor itemler gidiyor.Bossu öldürmek imkansız yaptığı cobwebleri kırmak imkansız.Buradaki oy için yorum atanları boşverin gerçekten iyi bir server degil.Puan kasıyorum binbir zorlukla öbürsü gün giriyorum puanlar kayıp.Bir tane yetkili oyunda yok en son geçen hafta gördüm rehberi.Eventler otomatik ox eventi leş gibi.Oynamasanızda olur .
Hile korumasını geçtiğimiz günlerde yarattığı performans sorunları nedeniyle değiştirmek ve geliştirmek durumda kalmıştım. Yaşadığınız bu sorunları bana MuzCraft | Türkiye'nin Üstün Minecraft Sunucusu! üzerinden iletirseniz elbette çözüme kavuşacaksınızdır.

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya o kadar para yatırmama rağmen haksız yere 2 kere ban yedim . sunucuya saldırmadım saldırdın diye bahane ügretip 2 kere vip hesaba ban attınız biri kingvip diğeri megavip bu sunucu sadece zaman kaybı iftira atarak gayet iyi oyuncu banlatabilirsiniz iyi oyunlar

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arif bey zaten iftiraya uğradım sizde bunu yutup beni banladınız ? emeklerim gitti sebeb diyorsunuz hesaplarımda bu sunucuda oynaman yasaklandı yazıyor bu bir sebebmidir ?