1 Nisan - Türkiye 4.5G'Ye Kavuşuyor!

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Asphalt 8 gibi bir mobil oyunu yaklaşik 1 dakikada indirdim ne güzel

(Not İnternet paketleri artık 10 TL daha fazla)

LordOfStrategy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence para sömürme için bir uygulama.Ekstra para harcatır bence.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
4,5G nin modem hatlarıyla vs. ilgisi yok. Sadece mobil cihazlardaki Internet hızları artacak.. Ayrıca bu günden sonra yapılacak sonuçlar esas test sonuçlarıdır. Yok, lansmanlarda vs. yapılan testler trafiksiz "BOŞ" hatlarda yapılıyor.

nasıl vodafone dalga geçti ama 4,5G ile :D

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Telefonum desteklemiyor, ben kavuşamıyorum.

TuruncuBucur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kota daha hızlı dolacak ifadesi fazla saçma geliyor bana. Bir kişinin günlük internet kullanımı bellidir, yaptığı işler de genelde sabit olur. Ben şahsen "İNTERNETİM HIZLANMIŞ HADİ DAHA FAZLA İNTERNET KULLANAYIM" kafasında düşünmüyorum.
Sen çok yanlış anlamışsın.
Mesela bi araba belirli bir mesafeyi yavaş giderse daha az benzin harcar ,hızlı giderse çok benzin harcar.
Ayni şekilde buda öyle , benzini kota niteliğinde düşün:)

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence çok berbat olacak, diyelim canınız sıkıldı bi video açacaksınız YouTube'dan bi girdiniz tak tak yükleyecek fakat siz videonun tamını bile izlemediniz, beğenmediniz. Hemen kapatıcaksınız (o kadar dolan doldu) boşa paketten yiyecek. Ama 3G olsaydı daha az yiyecekti ve paketinizi daha verimli kullanmış olacaktınız.
Ulan şu TTNET'ten nefret ediyorum, her netim kesildiğinde sövüyorum pardon sövemiyorum söve söve sövülecek sapılacak yeri kalmadı!

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Sen çok yanlış anlamışsın.
Mesela bi araba belirli bir mesafeyi yavaş giderse daha az benzin harcar ,hızlı giderse çok benzin harcar.
Ayni şekilde buda öyle , benzini kota niteliğinde düşün:)
Arabalarda benzinin kullanım oranı motorun devrine vağlıdır, internet motor değildir. Sen çok yanlış anlamışsın olayı, benzetme çok alakasız. Şöyle düşünelim ya da, senin arabanın motoru 1.6, günlük 70 km araba sürüyorsun diyelim, iş - ev olsun. Sonra bir gün arabanı değiştiriyorsun, 2.5 litre hacimi olan bir dizel araba alıyorsun diyelim, bu sefer günlük 120 km falan yol gitmezsin, günlük rutinin bellidir, yine iş - ev yolunu izlemeye devam edersin.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faturayı düşünüyorum :(. Hazırkarta geçmek lazım.