+1 Profesyonel Yetkili Başarımı Kazanıldı

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Geldik fasulyenin faydalarına...

Bir kaç yorum yazayım dedim. Şu konuya denk geldim...
https://forum.gamer.com.tr/konu/h1z1-rehberi.377769/#post-2160637

Dedim eleştiri yazayım. Yazdım, cevap bekliyorum. Sonra sayfaya F5 çektiğimde yorumun silinmiş olduğunu anladım. Ardından bir yorum daha yazdım. Ardından konu sahibi ruddeTR ( Bölüm Moderatörü ) adlı yetkilinin profiline gittim ve yine bir yorum bıraktım. Ve yine +1 Profesyonel Yetkili Başarımı Kazanıldı. Çünkü o mesajda silinmiş.

Ve an itibariyle konudan yasaklandım, mesaj yazamıyorum. Her ne kadar kendisinin yapmadığını söylese de bir cevap bekliyorum...

@ruddeTR

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Susturuldu yazacak ama neyse, hak veriyorum. Bazı yetkililer işine gelmeyen mesajları siliyor... Bu olay düşünce özgürlüğünü kısıtlamaktır. Kısıtlamaya hayır!

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Susturuldu yazacak ama neyse, hak veriyorum. Bazı yetkililer işine gelmeyen mesajları siliyor... Bu olay düşünce özgürlüğünü kısıtlamaktır. Kısıtlamaya hayır!
- Qrdş, bence senin düşüncen uymuyor?
+ Nasl uymuyor beaaağğ?
- Bak, buğ yağnlış böyle yapcan.
+ Hayır yanlış.

İkisi de kışkırtma ve huzursuzluk çıkartmaktan susturuldu.
+1 Kural Katliamı Başarımı Kazanıldı....

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
- Qrdş, bence senin düşüncen uymuyor?
+ Nasl uymuyor beaaağğ?
- Bak, buğ yağnlış böyle yapcan.
+ Hayır yanlış.

İkisi de kışkırtma ve huzursuzluk çıkartmaktan susturuldu.
+1 Kural Katliamı Başarımı Kazanıldı....
Keyfi katliam yapıyorlar KARDEŞİM ben bu keyifle ortamımı kaybettim forumda :rank: keyfinizi seveyim arkadaşlar...

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şahsen bu konuya cevap vermek istedim. ruddeTR arkadaşımız bir emek ortaya koyarak güzel bir rehber hazırlamış. Tabi ki yapılan her yapıt övgü veya eleştiriyi hak eder. İnsanoğlu eksiksiz bir şey yapamaz doğru ancak eleştirmenin de bir usulü vardır. Şahsen yazdığınız eleştiride bazı kısımların biraz rahat(!) olduğunu düşünüyorum. Ayrıca mesaj ruddeTR tarafından silinmemiş bunu da belirteyim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şahsen bu konuya cevap vermek istedim. ruddeTR arkadaşımız bir emek ortaya koyarak güzel bir rehber hazırlamış. Tabi ki yapılan her yapıt övgü veya eleştiriyi hak eder. İnsanoğlu eksiksiz bir şey yapamaz doğru ancak eleştirmenin de bir usulü vardır. Şahsen yazdığınız eleştiride bazı kısımların biraz rahat(!) olduğunu düşünüyorum. Ayrıca mesaj ruddeTR tarafından silinmemiş bunu da belirteyim.
Eleştiride rahatlık veya kasıntı diye bir şey söz konusu olamaz ki. Olumsuz bir eleştiri yapıldığında konu sahibi yetkili saniyesinde yorumu siliyor ve sadece olumlu yorumlar bekliyor sanırsam. Forumda kaliteli rehberler ve incemeler sayılı olduğu için diğer konular hep bilindik şeylerden çıkıyor, haliyle de böyle eleştirel konuların açılması kaçınılmaz oluyor.

Son düzenleme:

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vah vah yorumu silinmiş ne üzüldüm anlatamam. Sen de yazar iken senin konularını eleştirdiğimizde yaygara koparıyordun veya direk mesajımı siliyordun :) İnsanIarın gerçek yüzIeri, menfaatIeri söz konusu oIduğu zaman ortaya çıkar.

Son düzenleme:

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vah vah yorumu silinmiş ne üzüldüm anlatamam. Sen de yazar iken senin konularını eleştirdiğimizde yaygara koparıyordun veya direk mesajımı siliyordun :) İnsanIarın gerçek yüzIeri, menfaatIeri söz konusu oIduğu zaman ortaya çıkar.
Yazarlar yorum silemez dostum. Rapor edebilir, eğer uygunsuz ise silinir. Kıyak söz konusu olamaz!

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Geçmiş olsun hocam, biz bunları 2 yıl kadar önce de yaşadık, moderatör değişse de kafa değişmiyor.
Bazen kuralları tanımıyorlar işlerine geleni yapıyorlar, hesap sormaya kalkınca kaç hesabım banlandı sayamadım.
Yoksa bu forumdaki arkadaşlık ortamı başka hiçbir forumda yoktu, ama katlettiler.
Birkaç başarılı moderatör dışında durum böyle.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ComboyBebopTR arkadaşımız düşüncelerimi söylemiş.

Bana gelen eleştiriler bir - iki kişi tarafından gelirdi. İçeriği de "Boş, kısa, gereksiz ve herkes biliyor" tarzında olurdu. Kısaca "Ne gerek var Meltem?"

Geçmiş olsun hocam, biz bunları 2 yıl kadar önce de yaşadık, moderatör değişse de kafa değişmiyor.
Bazen kuralları tanımıyorlar işlerine geleni yapıyorlar, hesap sormaya kalkınca kaç hesabım banlandı sayamadım.
Yoksa bu forumdaki arkadaşlık ortamı başka hiçbir forumda yoktu, ama katlettiler.
Birkaç başarılı moderatör dışında durum böyle.
Mehmet abi de gitti...

Yazarlar yorum silemez dostum. Rapor edebilir, eğer uygunsuz ise silinir. Kıyak söz konusu olamaz!
Kıyak söz konusu olamaz dediğine göre sağlam mevkide olmalısın ^_^
Arkadaş içerik ekibinde yazarlık mevkisine kadar gelebildi ki, bu yüksek bir mevki değil.

Yorumum silinmiş :p sad
Ne yazmıştın?

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Daha yeni fark ettim siliyorsun değil sildiriyorsun yazacaktım.
Düzgün eleştiriler yapmış olsaydınız hiç sorun olmayacaktı. Siz "herkes biliyor bunu beeee" türünde yorumlar attınız. Ki böyle mesajlar da kaldırılmalı.