Yardım 10 AYDIR UĞRAŞIYORUM! (sunucuma kimse giremiyor)

KanatlıOyuncu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.14.3
Merhaba MİNECRAFT SUNUCUSU kurdum ama 1 arkadaşım dahi katılamıyor sadece ben girebiliyorum. Arkadaşlarım girmeye çalışınca ''io.netty.channel.AbstractChannel$AnnotatedConnectException: Connection refused: no further information'' hatası veriyor. Bu hatayı düzeltmek için baya uğraştım koruma duvarını kapattım, sunucu ayarlarını değiştirdim... HİÇ biri işe yaramadı. Lütfen yardım edin.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
nasıl yani sunucu öyle büyük bir sunucu değil arkımla survival oynamak için küçük bir sunucu. evet arka planda çalışıyor sunucuyu açmak için olan şeyler
Yani demek istediğim bir hosting üzerinde mi açıktı yoksa kendi bilgisayarın mıydı sorusuydu.

Eğer güvenlik duvarını kapattıysan veya javanın public erişimine izin verdiysen, Sunucunun portu (default 25565) kapalı demektir. Portu açman gerek veya hamachi adlı yazılımı kullanarak farklı bir ip adresi üzerinden bu olayı bypass edebilirsin.
Google'a hamachi ile sunucu açmak yazarsan bulabilirsin.

Ebetraiboz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba MİNECRAFT SUNUCUSU kurdum ama 1 arkadaşım dahi katılamıyor sadece ben girebiliyorum. Arkadaşlarım girmeye çalışınca ''io.netty.channel.AbstractChannel$AnnotatedConnectException: Connection refused: no further information'' hatası veriyor. Bu hatayı düzeltmek için baya uğraştım koruma duvarını kapattım, sunucu ayarlarını değiştirdim... HİÇ biri işe yaramadı. Lütfen yardım edin.
Merhaba,
Gelişmiş güvenlik duvarından gelen kuralları ve giden kurallarına tcp ve udp olmak üzere port açtınız mı?

ShadowQinq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer kendi pcde açtıysan sıkıntı olabilir. mesela ben mc sunucusu kurdum paylaşamadım kimse giremedi statik ip aldığım halde sonra araştırma yaptım internet firmanla alakalı olabilir bu yüzden statik ip öneririm. Sorun o olabilir