10 Haziran'a Kadar Ücretsiz Sunucu Tanıtım Paketi

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Basit bir ücretsiz sunucu tanıtım paketi oluşturdum, yararlanmak isteyenler özel mesaj yolu ile iletişime geçebilirler, haliyle bir ücret talep etmiyorum, 10 Haziran'a kadar gelen istekleri bitireceğim.

Son düzenleme:

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar bana çok basit geldi satışa koyarsan çok tepki verirler bilgine.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi güzel hoş da, bunu nereden alacağız yani bu ücretsiz halini şu an?

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi güzel hoş da, bunu nereden alacağız yani bu ücretsiz halini şu an?

Bana özel mesaj yoluyla sunucunuzun ismini, türünü, varsa seçtiğiniz özel renkleri vs. iletiyorsunuz, bende istekleriniz doğrultusunda logo, banner ve ayracı yine özel mesaj yoluyla size transparan (.png) formatında gönderiyorum ve sunucunuzun tanıtımında kullanabiliyorsunuz.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum geliştirmek tabii anlıyorum fakat geliştirilmiş hali de bu şekilde olacaksa bence kendini geliştirmeye bak, satış için çok acele etme derim, tabii ön yargılı konuşmamak gerek son halini görmeden konuşamayız, iyi çalışmalar.

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum geliştirmek tabii anlıyorum fakat geliştirilmiş hali de bu şekilde olacaksa bence kendini geliştirmeye bak, satış için çok acele etme derim, tabii ön yargılı konuşmamak gerek son halini görmeden konuşamayız, iyi çalışmalar.

Sanırsam ücretli kısmından bahsettiğimde yine bu şekilde benzer bir tasarım yapıp satışa çıkaracağımı düşündünüz. Daha önce bir freelancer sitesinde logo satışı yapıyor ve gelir elde ediyordum, Minecraft ile yeniden ilgilenmeye başlamamın üzerinden fazla süre geçmedi, başlangıç olarak ücretsiz ve basit bir afiş ile ücretsiz sunucu paketi hazırlamak istedim, bu afiş ve içindeki tasarımlar toplam 1 saatimi aldı. Geliştirilmiş hali elbette bu kadar basit olmayacak ve elbette içerisinde benim çizdiğim vektörlerle dahada iyi hale getirildiğinde yayınlanacaktır. Bu konuda uzmanlaşmış birisi olarak yorumunuz için teşekkür ederim.

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz fazla basit olmamış mı?
Ücretsiz bir sunucu tanıtım paketi için yeterli olduğunu düşünüyorum. Buna rağmen 10'a yakın istek geldi, ücretli olmadığı için böyle olmasını normal karşılamanızı beklerdim.

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Ücretsiz bir sunucu tanıtım paketi için yeterli olduğunu düşünüyorum. Buna rağmen 10'a yakın istek geldi, ücretli olmadığı için böyle olmasını normal karşılamanızı beklerdim.
Sınırlı bir süre için ücretsiz olduğunu sanıyordum.

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sınırlı bir süre için ücretsiz olduğunu sanıyordum.

10 Haziran'dan sonra bundan çok daha geliştirilmiş bir paketi ücretli olarak yayınlayacağım, sadece ufak bir giriş yapmak istedim, ancak konuya gelenlerin genel algısı şu; "10 Haziran'dan sonra bu basit paket mi ücretli olacak?"

Bu algıyı kaldırmak için paketi sınırsız olarak ücretsize dönüştüreceğim.