10 Mayıs Anneler Günü.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun. Beyler (bayanlar), bugün annenize bir iyilik yaparak (ki bende buna dahilim...) hem onu üzmeyin hem de basitte olsa onu sevindirecek bir hediye alın...

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Anneler yemeyip yedirir, giymeyip giydirir. Allah bu yüzden Annelerin çocuklarına yaptığı her iyi duayı kabul eder. Annelerin duası, cennetin kapısını açacak anahtardır.

Hasta olduğunuzda sizi yatağınızın başında sabaha kadar uyumadan bekleyen annelerdir. Size zarar geldiğinde onlara 2 kat zarar gelir. Tüm anneler sadece çocukları için yaşar. Anne'nin dünyasının başına yıkılması, ona sevgi göstermemeniz gibi küçük bir olaydan bile olabilir. Annelerinizi çok sevin :)

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anneler yemeyip yedirir, giymeyip giydirir. Allah bu yüzden Annelerin çocuklarına yaptığı her iyi duayı kabul eder. Annelerin duası, cennetin kapısını açacak anahtardır.

Hasta olduğunuzda sizi yatağınızın başında sabaha kadar uyumadan bekleyen annelerdir. Size zarar geldiğinde onlara 2 kat zarar gelir. Tüm anneler sadece çocukları için yaşar. Anne'nin dünyasının başına yıkılması, ona sevgi göstermemeniz gibi küçük bir olaydan bile olabilir. Annelerinizi çok sevin :)
Açıklamayı sen yaptın. Ağlattın be homie.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Duygulandım istemeden de olsa... Ve dediklerin gerçekten anlamlı ve doğru şeyler... (Kötü anlamda söylemedim :).)

Nyxia

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl yani? Bu arada yazdığım cümlelerden dolayı seni üzdüysem üzgünüm :(
Yok ya hiç sorun değil. Zaten 3 sene oldu artık pek üzülmüyorum.
Hediye konusuna gelince.. Aslında pek de hediye gibi değil ama bugün işten izin alıp erken çıkınca mezarına uğramayı düşünüyorum.

Son düzenleme: