100 TL Gerçek Para Ödüllü Sezonlar | play.SonSavasci.com | VIP Çekilişi !!! | EmekSkyBlock | --[2.Sezon] Aktif-- | 1.8 - 1.15.x |

Gazel9911

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sonunda aradığım server ya cidden bi tık azı olsa yorum yapmaya yeltenmem yeni bir server ama en küçük detaylara kadar hazırlanıp açılmış cidden zor gelişmek istiyosanız saatlerinizi vermeniz gerek ama her gün oynatıyo göz açıp kapayıncaya kadar saatler geçmiş oluyo ben çok sevdim kurucuları tebrik ederrim :):):):):

firatxqq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu çok başarılı yetkili kadrosu vesaire rehberleri çok ilgili kurucuları gram lagsız oynadım çok teşekkür ederim FiratNew

SonSavasciMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. <3

Ayhan_Samed

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucu Gayet Başarılı Ve Kaliteli Başarılarınızın Devamını Dilerim.

SonSavasciMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni sezon ödüllerimiz:

Ada Levelinde ilk 3 arkadaşımıza

1.Ada sahibine 100TL İster oyun içi kredi ister kredi kartına.
2.Ada sahibine 50 Oyun Kredisi
3.Ada sahibine 25 Oyun Kredisi

10 Ağustos 2020 Akşam 20:00'da sezonumuz bitecektir.

Yeni sezonda eklediğimiz yeni özellikler:

-Minyon eklendi. Ejderhadan düşürdüğünüz parçalar ile elde edebilirsiniz.
-Sayfalı envanter eklendi. Normal oyuncuların 2 envanteri viplere seviyelerine göre +1 envanter eklendi.
-Duello sistemi eklendi. Para veya eşyasına düello atabiliyorsunuz. Hazır kitler ile.
-Kırıktaş jeneratöründen maden çıkma olasılıkları eklendi.
-Arenada item artık gitmiyor.
-Spawnerların isimleri değişti.
-Market fiyatları değişti.
-Blokların levelleri değişti.
-Blokların limiti kalktı.
-Köylü takastaki takas oranları değişti.

Yezenn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben pek sevmedim emek değil açııkcası baslangıc kitinde faction kitleri gibi şeyvar demirsetle baslıyosunuz

SonSavasciMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben pek sevmedim emek değil açııkcası baslangıc kitinde faction kitleri gibi şeyvar demirsetle baslıyosunuz
Görüşüne saygım sonsuz ancak bir demir setle başlamak bu kadarda factiona benzetilmemeli. 3 günde bir alınan bir kit sonuçta. Onun dışında op bir yanı yok sunucunun iyi oyunlar :)

RuhunGenci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Farklılık göremedim klasik sunuculardan farkı yok gibi genede elinize sağlık başarılar

SonSavasciMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle üslubunuz için teşekkür ederim. Klasik sunucuların hangisinde sitede satılan itemler oyun içi elde ediliyor bilemedim. Yine de teşekkür ederim.​

SonSavasciMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçen sezon 200tl'yi sezonu 1. bitirerek kazanan NeonMaster ve FederalBey adlı 2 oyuncuya teslim etmiş bulunuyoruz. Oynadığımız sezon 2. sezon olup yine 100tl ödül veriyoruz. 2. ve 3. ada sahiplerine kredi olarak ödüllerimiz ve ek olarak en güzel adaya da kredi ödüllerimiz var. konu tasarımımız güncellenmiş ve banner satın alınmıştır. İyi oyunlar.

iLearnPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herkesin fikrine saygı duymalısın ben tasarımları beğenmedim kardeşim iyi günler.