%100 Türk yapımı Zeka Oyunu

chocolikegames

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar! Bende unity ile bir oyun yaptım. %100 Türk yapımı :)
Ne yazılım nede grafik bilmeden Sıfırdan başladım ve başardım -galiba :)- (AP CS6, C# ve Unity3D öğrendim youtube hoca sağolsun :) )
Yüksek kalitede resimler ve müzikler içeren ücretsiz bir zeka oyunu arıyorsanız, bu oyun tam size göre.
Bir ametörün ne kadar güzel bir oyun yapabileceğini deneyimlemek istiyorsanız indirebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ChocoLikeGames.LovelyMemoryPuzzleGame

[Oyunu indirip güzel yorumlar yaptıktan sonra :) oyun yapımı veya oyun ile ilgili soru ve görüşlerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz arkadaşlar.]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ChocoLikeGames.LovelyMemoryPuzzleGame

*******************************************************************************************************

Oyun tanıtımı:

- Hafıza becerilerinizi Sevimli hafıza yapboz oyununu oynayarak geliştirmeye ne dersiniz?

* Sevimli hafıza yapboz oyunu, Erkekler ve kızlar için sevimli ve klasik masa oyunudur.

* Eğlenirken hafızanızı geliştirmek için Sevimli hafıza yapboz oyunu birebirdir.

* Oyunumuz; kolay, sevimli ve sezgisel çocuk dostu arayüze sahiptir.

* Sevimli hafıza yapboz oyunu kızlar, erkekler, 3 , 4 , 5 yaş ve üzeri çocuklar, okul öncesi çocuklar ve yetişkinler için ücretsiz bir hafıza yapboz oyunudur.

* Büyülü çevre ve eğlenceli karakterlerle Sevimli hafıza yapboz oyunu sizi kendisine bağlayacak.

* Muhteşem müzik ve ses efektleri Sevimli hafıza yapboz oyununda sizi bekliyor.

* Sevimli hafıza yapboz oyununda üç zorluk seviyesi vardır: Kolay (2x3 bulmaca), Orta (3x4 bulmaca) ve Zor (4x5 bulmaca)

* Hafıza geliştirici özelliği bilimsel olarak ispatlanmış olan Sevimli hafıza yapboz oyunu tarzı oyunları oynamak, zamanınızı keyifli ve faydalı değerlendirmek demektir.

* Beyninizin işlem hızı ve beden koordinasyonunun gelişimi. Görsel beceri, dinamik nesneleri gözlemlemek için Sevimli hafıza yapboz oyunu egzersiz özelliği taşır.

* Sevimli hafıza yapboz oyunu ücretsiz kalmak için reklam içerir.

* Çalışma belleği, görsel algı, mekansal ilişki ve dikkat gibi çocuğunuzun bilişsel becerilerini geliştirmek için Sevimli hafıza yapboz oyununu oynayabilirsiniz.

* Özellikle çocuklar için tasarlanmış olan Sevimli hafıza yapboz oyunu, çocuk dostu duyarlı dokunmatik arayüzü ile yüksek kaliteli görüntüler, animasyonlar ve müzik içerir.

* Çocuklar bu eğitici oyunlara bayılacak ve uzun süre eğlenerek oynayacaklar.

* Çocuğunuz istediği zaman istediği yerde yardım almadan oynayabilir.

* Başarı gösterildiğinde çıkan eğlenceli sesler ve görsel efektler çocukların başarısını ödüllendirir ve onları motive eder.

* Sevimli hafıza yapboz oyunu, hem akıllı telefonlara hem de tabletlere uygun şekilde tasarlanmıştır.

* Her yeni bölümde farklı bir müzik ve yeni bir karakter oyuna dahil olur.

Sevimli hafıza yapboz oyunu nasıl oynanır:

- Her düzeyde arkasında sevimli bir resim olan farklı sayıda yapboz kartı ile karşılaşırsınız.

- Her sevimli karttan iki çift vardır ve amacınız bu iki çifti ardı ardına açmaktır.

- Ardı ardına açılan yapboz kartları kaybolur. Tüm yapboz kartları kaybetmeyi başardığınızda oyunu kazanırsınız.

- Bulmacayı ne kadar az eşleştirme yaparak kazanırsanız o kadar yüksek yıldız puanınız olur.

- Zor seviyede oyunu bitirebilirseniz size tatlı bir süprizimiz var.

Eğlenceli ve Keyifli vakitler geçirmenizi dileriz. ChocoLike Games.

Şimdi ücretsiz indir ve ücretsiz oyna!

_*** Sevimli hafıza yapboz oyunu ***_