1000-1200 tl arası telefon önerisi

memokra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Değerli Forum Üyeleri Telefon alacağım 1000 - 1200 Tl Civarı Bir Bütçem Var. Önerilerinizi alabilirmiyim...

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Samsung galaxy S5 32 gb satılıyordu migrosta alabilirsin 1000 tllerdeydide fiayatı indirmdeydi

memokra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
asus zenfone 2 var aklımda fakat kullanıcıların yorumlarına göre sorunu çok oluyormuş. birde gm 5 plus var onda da şarj sorunu çok oluyormuş

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
asus zenfone 2 var aklımda fakat kullanıcıların yorumlarına göre sorunu çok oluyormuş. birde gm 5 plus var onda da şarj sorunu çok oluyormuş
Babamda var o telefon beğenmedi kendisi general mobile ın yenisini aldı kullanıyo bilmiyorki daha dandik bi telefon kullanıyor :) Ama telefon güzel. Asus Zenfone da şöyle bi sıkıntı var. Bizde sanal gerçeklik gözlüğü var telefonun arkası oval oldugundan gözlüğe sığmıyor :(

memokra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Babamda var o telefon beğenmedi kendisi general mobile ın yenisini aldı kullanıyo bilmiyorki daha dandik bi telefon kullanıyor :) Ama telefon güzel. Asus Zenfone da şöyle bi sıkıntı var. Bizde sanal gerçeklik gözlüğü var telefonun arkası oval oldugundan gözlüğe sığmıyor :(
zenfone 2 yi ne kadar süredir kullanıyorsunuz. bi sorunla karşılaştınız mı ?

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
zenfone 2 yi ne kadar süredir kullanıyorsunuz. bi sorunla karşılaştınız mı ?
Ben kullanmıyorum babam kullaniyor evlerimiz ayrı fakat 1 kere servise yolladığını biliyorum onun dısında bi fikrim yok

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne 1000 liralarla uğraşıyorsunuz 90 liralık kaçak mis gibi telefonum var :( (tuşlu asdfg)

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
O fiyatlara Samsung Galaxy J7 veya Asus Zenfone 2 bakabilirsin.

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Asus zenfone selfie kullanıcısıyım ve kesinlikle önerimdir.Hiçbir sorunla karşılaşmadım.

wolfenstrike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
GM5 kullanıcısıym, şarj konusunda telefondan oldukça memnunum. 1 günü rahatlıkla çıkartıyor.

Dandik olan nedir ?

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Asus böyle bütçe dostu akıllı telefonlarıyla ünlüdür. ZenFone gerçekten ucuz ve bunun hakkını veren bir telefon.

K

KediSesi

Ziyaretçi
Kesinlikle general mobile 5 plus öneririm 999 tl bu fiyata bula bileceğin en hızlı en mükemmel telefon.

Ben general mobile g4 kullanıyorum kullanış görünüş açısından tıpatıp aynı ama önerdiğim telefon daha iyi.

Özelikleri : 34 gb dahili hafiza, 4.5 g uyumlu, son sürüm android işletim, ön 13 mp arka 5 mp kamera, 5.5 inç ekran, 1,5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core işlemci kapasitesi var yani mükemmel bir telefon.