1000-1200 tl arası telefon önerisi

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle general mobile 5 plus öneririm 999 tl bu fiyata bula bileceğin en hızlı en mükemmel telefon.

Ben general mobile g4 kullanıyorum kullanış görünüş açısından tıpatıp aynı ama önerdiğim telefon daha iyi.

Özelikleri : 34 gb dahili hafiza, 4.5 g uyumlu, son sürüm android işletim, ön 13 mp arka 5 mp kamera, 5.5 inç ekran, 1,5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core işlemci kapasitesi var yani mükemmel bir telefon.
Öylede bana göre dandik işte dandik dememim nedeni markasının tanınmış bir şey olmaması yeni yeni tanınıyo olması

K

KediSesi

Ziyaretçi
Öylede bana göre dandik işte dandik dememim nedeni markasının tanınmış bir şey olmaması yeni yeni tanınıyo olması
Tanınmamış derken ? şu an Türkiye de tüm herkes bu telefon markasını aşağı yukarı biliyor ve Türkiye ye geleli 2 seneye yakın bir süre oldu, ayrıca ve en önemlisi çok saçma bir düşünceye sahipsin tanınmamış olması yada yeni olması dandik anlamına gelmez.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
G4 gibi bir telefonun yanında Zenfone 2 ve GM5Plus çöp.

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Tartışılan bütün telefonların incelemesini zamanında başka forumlarda yaptım.Ve size önerim kesinlikle ASUS Zenfone Selfie'dir.Hem işlemcisi olsun hem şık kavisli tasarımı olsun hemde sağlamlığı ile öne çıkan bu amiral gemisinin bu fiyata hızına yetişecek hiçbir telefon yok.

wolfenstrike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Google ile işletim sistemi anlaşması yapan firmayı tanımıyorsan bu senin sorunundur, sanırım siz aptal firma yazılımlarını kullanmaya mahkum etmek istiyorsunuz kendinizi. Telefon hakkında hiçbir bilginiz yokken dandik demeniz tuhaf, standart Minecraft Türk forumu işte ne yapcaksın. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olabiliyor insanlar.

G4 gibi bir telefonun yanında Zenfone 2 ve GM5Plus çöp.
Nasıl oluyorda Google'ın özel yazılım ürettiği bir telefon modeline çöp diyebiliyorsunuz ?

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Google ile işletim sistemi anlaşması yapan firmayı tanımıyorsan bu senin sorunundur, sanırım siz aptal firma yazılımlarını kullanmaya mahkum etmek istiyorsunuz kendinizi. Telefon hakkında hiçbir bilginiz yokken dandik demeniz tuhaf, standart Minecraft Türk forumu işte ne yapcaksın. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olabiliyor insanlar.

Nasıl oluyorda Google'ın özel yazılım ürettiği bir telefon modeline çöp diyebiliyorsunuz ?
gm çöptür googlın sadece nexus ve googlepxl i iyidir (efsane hort bu arada)