1000. Mesajımı Herkes Görsün :D

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte sonunda o ana geldim. 2 yıllık forum geçmişimin (bir ara kesintiye uğramış olsa da) güzel bir sonucu bu. 1000. Mesajımı herkesin gözü önünde atmak istedim :D Hem 2 yılda hala tam olarak gözleyemediğim bir konuyu gözlemliyicem. Acaba konular mesaj olarak sayılıyor mu? Eğer sayılmıyorsa 1000. mesajım aşağıda olacaktır. Eğer sayılıyorsa 1000. mesaj budur :D Çok gereksiz bir konu olduğunun farkındayım, ama ileride bir gün profil mesajlarıma geri dönüp bakarsam "İşte 1000. mesajımı burada atmıştım" diyebilmek istedim. Neyse. Her ne kadar "Lapis Toplayıcısı" isminin "Elmas Madencisi" isminden nasıl daha üstün olduğunu anlayamasam da yola devam ediyoruz.

Hiç olmazsa konuyu bir yere bağlayalım değil mi? Bu forum benim hayatımı değiştirdi diyebilirim. Ben bu foruma gelmeden önce yazılım işini hiç bilmiyordum. Bu forumda imrendiğim kişiler sayesinde bunu öğrendim ve artık net bir hedefim oldu. Buna katkısı olan herkese teşekkür ederim. :)

Artık daha fazla saçmalamadan konuyu bitireyim bence he?

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hala 999 mesajın var ve buraya açtığın konular/burada yaptığın yorumlar (konu dışı genelde) sayılmıyor.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 1k mesajım olduğunda mutlu olduydum böyle ._. Konula mesaj sayılmıyor ama :D Bir de konu-dışı bura buradaki mesajlar da sayılmıyor :D Anlayacağın bu konu 999. mesajına ait son konu ._.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala 999 mesajın var ve buraya açtığın konular/burada yaptığın yorumlar (konu dışı genelde) sayılmıyor.
Şimdi 191 mesajı olan birinin bu konuyu benden daha iyi bilmesi de kalbimi kırmıyor değil. Neyse. Boş bir konu oldu o zaman. Sohbet edelim bari...

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Lapis toplayıcısı" isminin "Elmas Madencisi" isminden üstün olmasının nedeni 1.7 sürümlerinde lapis'in daha zor bulunmasıdır (Yani daha doğrusu tahminimce)

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Lapis toplayıcısı" isminin "Elmas Madencisi" isminden üstün olmasının nedeni 1.7 sürümlerinde lapis'in daha zor bulunmasıdır (Yani daha doğrusu tahminimce)
Çünküğ o lapiğsss pi kre tmm mı ? o olmsydı byü basmycıktık,ardndn mrkette satck bir şymiz olmazdı tmm mı hığ ? (yazarken zorlandım)

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çünküğ o lapiğsss pi kre tmm mı ? o olmsydı byü basmycıktık,ardndn mrkette satck bir şymiz olmazdı tmm mı hığ ? (yazarken zorlandım)
Tağam ( byü basma 1.8 zürümünde geğmemiş miydi ) (neden mağara adamı gibi konuşmaya çalışıyorum bende bilmiyorum)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bende 700+ mesaj oldum.Ama kendisini bilmiş biri direk laf attı :)
Ben göremiyorum.Çünkü engelledik birbirimizi.Sana gelmiştir çoktan bilmiyorum.

H.o :D

EmreİsHere

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@bikkik 'den çalıntı

Ters çevir 666 . İllüminati confirmed Şaka maka Hayırlı Olsun

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim yok. Eskiden vardı forum resetlenince silindi. Yeniden kasmadım. Ama katılım tarihim ile havamı atabilirim.