10FastFingers - M5Bilisim sitelerinde yazma hızı hilesi!

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar, ben pikod. Boş beleş bir insan değilim. Bu hileyi yapma hikayem şöyle belge almak için gittiğim kursta çok canım sıkılıyordu. Hocanın anlattıklarının 100 katı bilgim var. Can sıkıntımdan kurstaki bilgisayarlardan birinde 10fastfingers.com sitesinden alıştırma yapan arkadaşlarımın isteği üzerine otomatik yazan bir hile hazırladım.

147655

Güzel bir şey oldu. Can sıkıntısından yaptım. Eğer kullanmak isterseniz GITHUB üzerinde yayımladım.
GITHUB yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
İyi Forumlar diliyorum.

NOT: Hile kötü bir amaçla yapılmadı herhangi bir hak yeme durumu söz konusu değil. Eğlencesine makarasına öyle zevkine hile yaptım.

Son düzenleme:

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hak GG olmayacak şekilde hilesini istediğiniz oyunlar varsa fışkırtın bana hemen hilesini yapayım, paylaşayım.. :ninja: :1:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İlginç bir şey olmuş, eline sağlık ^^

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yararlı olabilir. beğeneceğim. :)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Konu sayesinde 10fastfingers aklıma geldi. Biraz bağımlılık yaptı ama olsun baya uğraştım. Ortalama 96-100 wpm alıyorum.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir zamanlar az girip kullanmadık.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Yıllar önce bu sitede ben de deneme yapıyordum ama hiç sonuçlara bakmamıştım ._.
(kelimeleri yazdıktan sonra otomatik boşluk basmaması bayaa sıkıntı yarattı)

Ekli dosyalar

• Adsız3.png
    Adsız3.png
    22.1 KB · Görüntüleme: 200

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sadece web ve html5 oyunlarına mı yazabiliyorsun yani?
Aslında ben js developer değilim. JS'den de çok az anlıyorum. Diğer dillerde olan tecrübem sayesin de iki üç bakışta kodlarını anladım da öyle yaptım bu hileyi. Agar io gibi sitelerin kodlarına da baktım. Kodları anlamak o kadar da zor değil. Biraz uğraşınca anlıyorsun.
Sorunun cevabı ise hayır, sadece html5 ve web oyunlarına yazmıyorum. Minecraft, CS:GO, Sniper Ghost Warrior 2, Red Allert 2, Tube Tycoon gibi oyunlara da hile yazmışlığım var. Ama tabi ki de kullanmak için değildi. Kendimi geliştirmek için ufak denemeler yapıyordum. Çoğu SingePlayer zaten.
(Java ve C# gibi OOP diller biliyorum.)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Aslında ben js developer değilim. JS'den de çok az anlıyorum. Diğer dillerde olan tecrübem sayesin de iki üç bakışta kodlarını anladım da öyle yaptım bu hileyi. Agar io gibi sitelerin kodlarına da baktım. Kodları anlamak o kadar da zor değil. Biraz uğraşınca anlıyorsun.
Sorunun cevabı ise hayır, sadece html5 ve web oyunlarına yazmıyorum. Minecraft, CS:GO, Sniper Ghost Warrior 2, Red Allert 2, Tube Tycoon gibi oyunlara da hile yazmışlığım var. Ama tabi ki de kullanmak için değildi. Kendimi geliştirmek için ufak denemeler yapıyordum. Çoğu SingePlayer zaten.
(Java ve C# gibi OOP diller biliyorum.)
Muhteşem... Devamını görmeyi çok isterim :D