13 Yaşından Küçük Çocuğun Hareme Girme Keyfi

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baknız şu an da size bu şahısın abi davranışını göstereceğim.
Biz cbg'Ye abi demedik speyçmene abi demedik legende artık abi demiyoruz ve biz bu @Reix şahısına abi diyoruz fakat o yalnız bir lafı yemekten korktuğu için yanın da tanıdıklarını da taşıyıp biz onlara kötülük yapmışız gibi kendisine çekmeye çalışıp onlarla birlikte çocukca bir davranış sergileyerek @Bestia'nın bir hatasını yakalayıp vurmaya çalışacaklar fakat başarısız olacaklar YİNE.
He he demiyosun.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte böyle öfkeyle kalkarsan ard arda lafı yer oturursun.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi abi deyin. @Red_ sen de Bestia'nın yanında ol umrumda değil.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lan bir yanda Bestia bir yanda cbg2002.Ne yapacağımı şaşırdım :D
Sana taraf seç diyen yok ki sen takma takıl kafana göre ki ben cbgyle takılmanı öneririm çocuğun psikolojik desteğe ihtiyacı kalbi kırıldı bu gün sanırım.Arkadaş oalrak takıl böyle sosyete karıları gibi taraflar savaşlar falan gibi işlere girme sen.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lan bir yanda Bestia bir yanda cbg2002.Ne yapacağımı şaşırdım :D[DOUBLEPOST=1407355275,1407355231][/DOUBLEPOST]
Hıhı "abi !"
Sana bir şey diyecektim fakat geç kaldım konuşmakla meşguldum sana şunu söyleyecektim ''Fazla takılma buna ve abi diye laf atıp durup eğlenme yoksa sen de abi durumuna düşersin.'' Maalesef :(

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana taraf seç diyen yok ki sen takma takıl kafana göre ki ben cbgyle takılmanı öneririm çocuğun psikolojik desteğe ihtiyacı kalbi kırıldı bu gün sanırım.Arkadaş oalrak takıl böyle sosyete karıları gibi taraflar savaşlar falan gibi işlere girme sen.
Hem de çok kırıldı...

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sana bir şey diyecektim fakat geç kaldım konuşmakla meşguldum sana şunu söyleyecektim ''Fazla takılma buna ve abi diye laf atıp durup eğlenme yoksa sen de abi durumuna düşersin.'' Maalesef :(
:( Zaten eğlenmiyorum ama cidden benimle yaşıt olsa bile yaptıkları abiçe geliyor.

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayatın bir tablosu:
abiçi Egoistler
Aşağılarda Gezen Popülerler
Orta Seviyedekiler
abi denen ve haksızlığa mahkum kalıp ezilenler
Sana neden soruyorum ki ben zaten <_< Senin amacın boş boş oturup boş düşünüp boş işlere kızıp kin beslemen.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeter siz zaten anca ''abi''...
Senin gibi dayanıksız bir insan ilk kez görüyorum bir lafın altında kalamıyorsun şu ana kadar benim altın da kaldığım lafları görseydin bel ki de ******* etmiştin ama sonu kötü olacak olan sensin çünkü gözlerini kapamış yazıyorsun mesaj.