[15.07.2016] CioNarutoRPG %100 RPG - 3D Jutsular - Hikaye Modlu Görevler - Klanlar - Köyler

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
güzel swde narutoyla ilgili pek bilgim yok nası başvuru yaparım bilemiyorum :D önceden naruto swlerinde oynadımda rpg yapmadım naturoyla ilgili hiç hep pvp atıyorduk

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzel swde narutoyla ilgili pek bilgim yok nası başvuru yaparım bilemiyorum :D önceden naruto swlerinde oynadımda rpg yapmadım naturoyla ilgili hiç hep pvp atıyorduk
RPG İçin bazı sitelerden araştırabilirsin. Zaten RPG Seviyenizin üst seviye olmasını istemiyoruz sadece rol komutlarını bilin yeter serverde ister istemez rp'yede ayak uyduruyorsunuz :D

airai

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Naruto İzleye Bilirsin Ve Biraz Rpg Metodlarını Ogrenirsen Guzel Olur Nası Basvuru Yapıcagnı Solemis Draz Zaten

enes2153

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad:Enes Yıldırım
Rolsel nick:luke235
Kaç sene rpg serverlerinde oynadınız:2 Günde kaç saat açık kalabilirsiniz:4
CioAnimeyi ne zamandan beri izliyorsunuz?:1 hafta
Oyuna hangi nickle gireceksiniz:luke235
Arkadaşınla antreman yapıyorsun arkadaşın meydan okudu aranızda geçicek olan Savaş Diyaloğunu Yazınız:üzgünüm ama seni ezmeliyim
Jutsu öğrenirken senseinle aranda geçicek diyaloğu yazınız: sensei bana lütfen hızla jutsu öğret Sensei:tamam ama dediklerimi dinle Ben: tamam sensei sonra ramen yiyelim. Bir sensei ile karşılaştınız aranızda geçecek olan diyaloğu yazınız:+Sensei nasılsın -İyiyim sen nasılsın +Biraz sıkılıyorum ama iyiyim.Ramen yiyelimmi senden olsun :) -Peki peki ama canın sıkkın olmasa yapmazdım.
Bildiğiniz RPG Komutlarını ve anlamlarını ayrıntılı şekilde anlatınız:-/me ayağa kalk -/do bilgi verme komutudur örneğin: -/do sinirli gözüküyor -/f roldeki anlamı fısıldar 5 blocktan duyulur -/occ rol dışı konuşmadır /ba roldeki metni bağırır uzaktakiler duyar

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Enes Yıldırım
Rolsel nick:luke235
Kaç sene rpg serverlerinde oynadınız:2 Günde kaç saat açık kalabilirsiniz:4
CioAnimeyi ne zamandan beri izliyorsunuz?:1 hafta
Oyuna hangi nickle gireceksiniz:luke235
Arkadaşınla antreman yapıyorsun arkadaşın meydan okudu aranızda geçicek olan Savaş Diyaloğunu Yazınız:üzgünüm ama seni ezmeliyim
Jutsu öğrenirken senseinle aranda geçicek diyaloğu yazınız: sensei bana lütfen hızla jutsu öğret Sensei:tamam ama dediklerimi dinle Ben: tamam sensei sonra ramen yiyelim. Bir sensei ile karşılaştınız aranızda geçecek olan diyaloğu yazınız:+Sensei nasılsın -İyiyim sen nasılsın +Biraz sıkılıyorum ama iyiyim.Ramen yiyelimmi senden olsun :) -Peki peki ama canın sıkkın olmasa yapmazdım.
Bildiğiniz RPG Komutlarını ve anlamlarını ayrıntılı şekilde anlatınız:-/me ayağa kalk -/do bilgi verme komutudur örneğin: -/do sinirli gözüküyor -/f roldeki anlamı fısıldar 5 blocktan duyulur -/occ rol dışı konuşmadır /ba roldeki metni bağırır uzaktakiler duyar
Başvurunu sayfaya özel olarak mesaj at Sayfada kimin alınıp alınmadığı söyleniyor burdan bilgi edinemezsin yada whiteliste kabul edilemessin :D

Gryphona

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
anime ve japon temalı sunucular gerçekten sıktı ve bayatladı. ömürleride belli zaten. rol bilgisi hakkında hiç söz etmeyeceğim bile.

berkaybataklik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Facebook kullanmıyorum başvuru formunu ulaştırabileceğim biyer varmı?

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Facebook kullanmıyorum başvuru formunu ulaştırabileceğim biyer varmı?
Forumdaki profilime özel olarak mesaj atarsan alınabilirsin.

anime ve japon temalı sunucular gerçekten sıktı ve bayatladı. ömürleride belli zaten. rol bilgisi hakkında hiç söz etmeyeceğim bile.
Rol Bilgisini Birde görüp yorumlasan çok güzel olabilir :D Tabi kişiye göre değişir japon temalı sunucular Anime demek istedin sanırsam ama genede zevk meselesi kişiye göre görüş farklılığı değişir kimine göre rpg kimine göre pvp kimine göre orta çağ konulu rp lern kimine göre anime konulu rp'ler zevk meselesi ama o serverin rol teması rol bilgisini ölçmez :D

berkaybataklik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumdaki profilime özel olarak mesaj atarsan alınabilirsin.

Rol Bilgisini Birde görüp yorumlasan çok güzel olabilir :D Tabi kişiye göre değişir japon temalı sunucular Anime demek istedin sanırsam ama genede zevk meselesi kişiye göre görüş farklılığı değişir kimine göre rpg kimine göre pvp kimine göre orta çağ konulu rp lern kimine göre anime konulu rp'ler zevk meselesi ama o serverin rol teması rol bilgisini ölçmez :D
Hocam başvuruyu profilinize yaptım bi bakarsanız

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Güncellendi Server En Baştan 3D Jutsularla Sizlerle..

ImTeoWill

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Cidden kaliteli , yaratıcı ve her bakımından birebir naruto olan bir server şiddetle tavsiye ederim :D