15TL çok 50krş bütçe :D

Macaw

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çikitaa muzz dinlerken buraya geldim :D
Hepsi bu delioğlu yüzünden adam 250TL ye sistem topladı ve 50 kuruşa nasıl sistem toplanır gibi içerikler ortaya çıktı komik olan şu
Birde "bu sistemleri toplamamızın sebebi herkezin parası yetmemesi" drmesi beni kahkahalara boğdu sokakta 1 gün dilensen alırsın o bilgisayarı süper xYaratıcıİçerikxTRCcC
Kanal adı ömer rıdvan komedi online harbidende isminin hakkını veriyor çünkü ben videoyu izlerken gülmekten kalp krizi geçirecektim son anda vide bitti rahatlamak içinse balkonda çıplak bir şekilde bir dal yaktım aklımda şöle birnsoru var benim bu videolarla alakam yok ve önerilen videolardada çıkıyor custom sıvı soğutma aldım ve sadece kurulumuna baktım ve direk çikita muzun altında ve önerilenlerde çıktı

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütün parçaları komşudan istersen 0 tlyede toplarsın ^^
anca mario ^^^^

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Meraba ömer rıdvan kanalına hosgeldiniz ben akjhsdkjahsd kanalının sahibiyim diyerek çok itici olduğunu biri söylesin lütfen.

Macaw

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Meraba ömer rıdvan kanalına hosgeldiniz ben akjhsdkjahsd kanalının sahibiyim diyerek çok itici olduğunu biri söylesin lütfen.
XxSuleymanProxX çok kötü bakıyor eheheh

Bütün parçaları komşudan istersen 0 tlyede toplarsın ^^
anca mario ^^^^
:D yada komşunun 23 yaşındaki oğlunun aterisi ilk oynadığım oyun mario bilerek ölüp ölüp dururdum eğlenceli gelirdi güzel fantezi

Macaw

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ben boşuna 3000tl vermişim bide sazan gibi 1000tl ye rx470 alcaktım
250TL pc toplamış gta5 açıyormuş 30fps alıyormuş (sen kimi yiyon) ben boşuna 9000TL para verip bilgisayar aldım hemen gidip 50 lariye pc toplıyacam :D