1GB = 2TL Nereye Do... - Anket

Yeni sistem nasıl ?

• Güzel len kardeşim

Kullanılan: 3 15.0%
  • Cin gibi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tiksindirici

Kullanılan: 5 25.0%
  • AKK de tiksindirici ama bu daha tiksindirici

Kullanılan: 11 55.0%
  • AKK geri gelsin len kardeşim

Kullanılan: 1 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korkak adam the long dark çek lan the long dark çek ! atomy skpye neydi lan skype neydi !!! KorkakAdama cevap : Türkiye = Cennet ama yönetenler kötü burası artık türkiye değil bunu unutmayın bunu aklınızdan geçirmeden türkiye hakkında yorumda yapmayın artık türkiye dediğimiz yer ya suriye yada kürdistan ırkçılık yasak olmasaydı forumda keşke buraya geliyorlarsa türkçe konuşmayıda öğrenicekler sokaklarda hebeleğ hübeleğğ diye dolaşmıyacaklar kürtlerde dilimizi konuşuyor ama bizim kültürümüze filan uymuyolar artı aşırı kaba ve iğrenç insanlar bir çoğu (ırkçılık yapmıyorum bakın bir çoğu dedim :I) mesela avrupada bir ülkeye gidin onların kültürüne uymazsanız onların dilini konuşamazsanız yada öğrenmesseniz hiçbir yerde istenmezsiniz bunu oyunlarda bile görüyorsunuz bknz : csgo gebersinler umrumuzda değil aynı şey bize olsaydı direk 2dk sussunlar ya bunlar diye bir çukura atıp bizi kafamıza atom bombası atarlardı ne bekliyosunuz bunlar 23 yaşındaki onlara yemek verip yaralarına bakan o alman kadına tecavüz edip öldüren insanlar insan bile diyesim gelmiyor gerçi

hop vize olmadan nereye gidiyorsunuz ?
Çekcem çekcem outlast 2 bitsinde bi hele :D neyse bunları geçte türkiye yönetenlerini kendi seçen bir ülke ve şunu net söyleyebilirim türkiye içinde yaşayan insanların %51'i cahil bu yüzden welcome to cehennem
türkiye bi 30 sene daha geride kalacak bundan emin olabilirsiniz ülke ekonomisi çöp bknz : suri , yasalar
NOT : % ORANI OYLAMADAN ALINMIŞTIR.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
upload_2017-5-4_7-28-50.png

Veri merkezleri şirketlere bu hızı sağlamakta.
Ama Türkiye'de halka sunulan en hızlı internet 32 mbps, tabii altyapı varsa.
Japonya'da yaşamak vardı...

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Felix gibi (pewdiepie) internet için yurt dışına gidesim var :/

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ozaman hayatında internet görmemişsin standart en kötü internetin günümüzde 50mbps olması gerek akk olsada bitince 25mbps olması gerek ama hala ülkenin bazı kesimi 8mbps interneti görünce çıldırıyor
Bunun farkındayım, bu olaydan ben de mağdurum. Ama Türkiye'deki diğer sağlayıcılardan daha iyi diye düşünüyorum. Bu arada internet görmediğim felan yok. Bazı yerlerde 800 Mbit internet hızı kullanabiliyorum. Ancak bu bazı yerler çok kısıtlı olduğu için disk tasarrufu diye bağırıyorum her yerde.

Ozaman hayatında internet görmemişsin standart en kötü internetin günümüzde 50mbps olması gerek akk olsada bitince 25mbps olması gerek ama hala ülkenin bazı kesimi 8mbps interneti görünce çıldırıyor
Bunun farkındayım, bu olaydan ben de mağdurum. Ama Türkiye'deki diğer sağlayıcılardan daha iyi diye düşünüyorum. Bu arada internet görmediğim felan yok. Bazı yerlerde 800 Mbit internet hızı kullanabiliyorum. Ancak bu bazı yerler çok kısıtlı olduğu için disk tasarrufu diye bağırıyorum her yerde.

Bu arada edit: Gördüğün gibi bazı yerlerde de internet çok kötü olduğu için mesajı göndermedi sanıp birkaç kere daha basınca mesajı 2 kere gönderiyor.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence AKK'den özür dileyip onunla devam edelim.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence AKK'den özür dileyip onunla devam edelim.
An itibariyle bahsedilen şeyin ISS ler tarafından uygulanması ve tepki görmemesi imkansız. Türksat'ın bu hareketinden dolayı ne kadar müşteri kaybedeceğini Allah bilir... Şu anki sistem bundan öncekine göre muhteşem ve eski sisteme dönülmesi çook büyük bir hata olur. Üstelik uğruna bu kadar uğraşılmışken...

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
2007 yılını hatırlıyorum 4gb kotalı internet aldırmıştım eve 29 lira diye, kotayı aşa aşa 72 liraya çıkmıştı fatura. Ülkemizin internet servis sağlayıcıları sağ olsun o güzel anıları tekrar hatırladım işte hizmet budur ya. Soyun beyefendi soyun, buyrun donumu da alın.

LapisDüşmanı

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne interneti yahu oturun oturduğunuz yerde ne güzel işte mutluyuz yav çok iyi çıkın hava alın(!)