1Sunucum.Com | Gelişmiş Yönetim Paneli | İndirilebilir Konsol | Uygun Fiyatlar

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Canli destek server tabanli calistigi icin aktif olmasa bile aktif görünüyor. Bundan kaynakli oradan erisim aktif olmadığı surece pek mümkün olmuyor. Siteden iletisim kismindaki formu doldurarak , bu forumdan mesaj atarak veyatta destek talebi olusturursaniz hem ofis bilgisayarlarimiza o an basinda degilsekde mobil telefonlarimiza dusmekte Canli destek yazilimi yaziyoruz suanda kendimiz. Bu ay icerisinde onda duzenlene yapilacak. Oyunlarinizdan odeme almak icinde gerekli duzenlemeler yapiliyor. Bu ay icerisinde o projemizde aktif olacak. Ek olarak vergi dairesi ile gerekli gorusmeler yapildi yarın sitemizden t.c kimlik zorunlulugu kaldirilacaktir. Firmamiz bastan asagi yenileniyor. Bircok guzel proje ve eklentiler eklenecektir. Panel uzerinden cekirdek sunucu gibi bomba gibi kampanyalar geliyor !

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben sizi kullanıyorum yaklaşık 2 aydır sizi seviyorum :)

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Websitenize erişim neden yok ? dün akşam sunucu için ödeme yapmıştım.

Erişim sorunu halen devam ediyor.

Son düzenleme:

1sunucum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Websitenize erişim neden yok ? dün akşam sunucu için ödeme yapmıştım.
Teknik bir sebepten erisimde sorun olustum. sorun duzeltildi sunucunuz bugun teslim edilecektir

proyavuzgg

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aylardır Kullandığım Bir Firma . Suan Ordan Aldığım 8 GB VDS & Hosting Hizmetinden Çok Memnunum . Destekleride Mükemmel . Fiyatlarida Cebimize Uygun . Herkese Tavsiye Ederim . Suana kadar gördüğüm en iyi firma diyebilirim .

1sunucum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sitedeki sorundan kaynakli siparisler aksadi 1saat icerisinde iletip surenize 3 gün ekleyecegim gecikme icin kusura bakmayin

Sunucunuz teslim edilmistir