1VS1 (Builduhc) - DUEL (Builduhc) - Kitpvp (8 Farklı Kit) - KaptanKitPvp.rabisu.com

BlackSkripter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Ben BlackSkripter (Batıkan) (Blackjack2121) Arkadaşlar Berki Tema Kötüdürki Kötü Olduğunu Tahmin Ediyorum İlk Öncelikle Sunucuyu Bilerek Kitpvp Yaptığımı Açıklayayım İlk Önce Projem Arenapvpydi Fakat Daha Kit Veritabanını Oluşturmadan Bile 3k Skripti Geçtiği İçin Vazgeçtim Sunucu Skriptle Kodlanmıştır Java Ile Destek Verilmiştir Neyse Sunucuya Geçelim.

- Eleştirilere Açık Bir Sunucuyuz Hakeret İçermesse Seviniriz Önerilerinizi Lütfen Belirtin Sunucunun şu an Yeni Olduğundan Çok Eksiği/Açığını Bulabilirsiniz İlginiz Ve Alakanız İçin Teşekkür Ederiz. Ve Sunucunun 1-2 Günde Kodlandığını Hatırlatmak İsterim Yorumlarınızı Bekliyorum :)

• SUNUCU BILGILERI
  • IP : kaptankitpvp.rabisu.com
  • Mod : Kitpvp/1vs1-(duel)
  • 8 GB Ram
  • VIP Satışı Yoktur. Sunucumuzun Tanıtımını Yapan Kişilere YT Tagı Olarak Veya Samimi Olduğumuz Bize İyi Davranan Kişileri Verilecektir.
  • Hile Yasaktır !
  • Makro Vb. Yasaktır !
  • Küfür,Hakaret Reklam, Oyuncuları Rencide Edebilecek Sözler Vb. Yasaktır !
  • En Cok 64 Kisi Sunucuya Girebilir.
Pingler Hakkinda Pek Bilgi Veremiyorum Cunku Herkezin Internet Hızı Farklı Olabiliyor Ama Şunu Söyliyebilirim Lag Çok Yok Hatta Hiç Yok.

RESİMLER :
-Baslangic Yeri

-Kit Secme Menusu

-FFA Yeri

-1vs1 Arenasından Birisi

-Sunucu Motd(Karşılaşma Mesaji Gibi Bir Mesaj)

Şuanlık Bu Kadar Bilgi Vermek İstiyorum. Sizi Fazla Yormadan İyi Günler İyi Oyunlar Sunucumuza Bekleriz.

Son düzenleme:

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu buglu diye dediğim de kurucusunun bana sana bir faydası mı var demesi garibime kaçtı , FFA Mapi güzel , Spawn değişirse iyi olur
2/10.

BlackSkripter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana Tavsiyem Bugun Açıklamasını Ve Özelliğini Öğrenmen Lazım Skriptten Kaynaklanan Bir Problemi Gelipde Söyledin Tamam Sıkıntı Yok Fakat Bug Olmasi Için Sana bir şey Sağlaması Lazım Değilmi ? Sana Ne Kazandırıyor O Camı Alınca ? Bir Yere Çıkamıyorsun Puan Kazanmıyorsun ? Bu Arada O 8 Puanı Nerden Kırdığını Cidden Çok Merak Ediyorum Sanıyorumki Kişisel Meselelerden Dolayıdır.

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawn ve Sistemlerden kırdım puanı. Ayrıca sunucularda reklam yaptıgınız için kırdım.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu düzensiz, haritalar çok büyük, hilenin neden serbest olduğunu anlamış değilim, sunucunun adı çok mantıksız. Sen sadece skript yaz, bu işi gerçekten emek verenlere bırak.

BlackSkripter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Kim Reklam Yaptı Nickini Verirmisin Birde Konunun Düzensin Olduğunu Biliyorum Bu İşi Gerçekten Emek Verenlere Demişsin Örnek Verebilirmisin ? Sunucunun Adı Eskiden Geliyor Bu Arada KaptanPVP Yazarsan Kaç Kere Açılıp Kapandığını Görebilirsin.

Küfürsüz,Hakaretsiz Yorumlarınız İçin Sağolun.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuda Kim Reklam Yaptı Nickini Verirmisin Birde Konunun Düzensin Olduğunu Biliyorum Bu İşi Gerçekten Emek Verenlere Demişsin Örnek Verebilirmisin ? Sunucunun Adı Eskiden Geliyor Bu Arada KaptanPVP Yazarsan Kaç Kere Açılıp Kapandığını Görebilirsin.

Küfürsüz,Hakaretsiz Yorumlarınız İçin Sağolun.
Örnekler için kaliteli sunucuların konusuna bakabilirsin. Berkay (iFroZen) hiç yakıştıramadım çok kaba eleştirmişsin.

BlackSkripter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımda Düzgün Forum Kullanmadım Kusura Bakmayın O Yüzden Konu Düzeni Berbat Olabilir Evet Skriptden Başka Pek bir şey Yapamadığımda Doğrudur Bu Yüzden Zaten Yetkililer Alıyoruz Değilmi ?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir de ben eleştireyim;
Motd'de hile yasak değil diyor ancak konuda neden hile yasak yazıyor? Sunucuya pek emek verdiğini sanmıyorum, normal kurucular genelde 1 veya 2 ay uğraşıp açıyor ve kadroları genel olarak hazır oluyor. Panele gelen paralar ile kokoreç yemek istiyorsan doğru yolda olduğunu belirtmek istiyorum. Daha da gelişeceğine inanıyorum ancak o kadar yaşayabileceğimizi düşünmüyorum.

BlackSkripter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir de ben eleştireyim;
Motd'de hile yasak değil diyor ancak konuda neden hile yasak yazıyor? Sunucuya pek emek verdiğini sanmıyorum, normal kurucular genelde 1 veya 2 ay uğraşıp açıyor ve kadroları genel olarak hazır oluyor. Panele gelen paralar ile kokoreç yemek istiyorsan doğru yolda olduğunu belirtmek istiyorum. Daha da gelişeceğine inanıyorum ancak o kadar yaşayabileceğimizi düşünmüyorum.
Güldüm hele de şu kısmına : "Panele gelen paralar ile kokoreç yemek istiyorsan doğru yolda olduğunu belirtmek istiyorum" motd güncellemediğim için olabilir servere pek emek vermediğim doğru bu arada vip satışı yoktur diyorum nerden panele para gelmesini bekliyorsun ?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güldüm hele de şu kısmına : "Panele gelen paralar ile kokoreç yemek istiyorsan doğru yolda olduğunu belirtmek istiyorum" motd güncellemediğim için olabilir servere pek emek vermediğim doğru bu arada vip satışı yoktur diyorum nerden panele para gelmesini bekliyorsun ?
VIP satışı yoksa paranın havadan geleceğini mi umuyorsun?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gün geçtikçe Türkiye'de farklı güzel sunucular açılır diye düşünüyordum eskiden. Maalesef yanılmışım, tam tersi daha fazla aşağıya düşüyoruz :(
Her haritada bir emek vardır. İster kötü yap, ister umursama. Haritaya ve sistemlere bir laf edememem fakat "Hile serbest." nedir ya ?