2. Sezonu Gelmeyen Animeler

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

Merhabalar, merhabalar, merhabalar.
Bu konumda sizlere 2. sezonu gelmeyen animeleri söyledim. Bu konuyu okurken birazcık üzülebilirsiniz. Şunuda söyleyeyim bu anime'leri ben böle yazdım ama belki bunların 2. sezonu gelebilir.
Birde yazmadığım, unuttuğum veya bilmediğim varsa hor görün ve siz yazın teşekkürler !
Şimdi isterseniz başlayalım

1) Angel Beats

1. sezonunu belki kaç kere bitirmişimdir... :(:(
Ama gelmiyor işte gönlümün efendisi yapıcak bir şey yok...

2) Ao Haru Ride

Cidden en sevdiğim romantizm animelerinden bir tanesidir kesinlikle. Zaten çizimleri bambaşka
beni benden almıştı. Muhteşemdir tavsiye edilir.

3) Akame ga Kill

Konusuyla, dövüş sahneleriyle beni benden alan bir animedir. Cidden bitirdikten sonra 1 hafta etkisinde kalmıştım. Lanet olsun hala
hepsinin teker teker öldükleri sahne aklımda. Kocaman Night Raid nasıl yok oldu...

4) Devil May Cry

Oyunu kadar animeside güzel olan bir yapımdır. Cidden muhteşemdi ya. Hani derler ya anlatılmaz yaşanır
aynen o durum yani. Kesinlikle izleyin derim.

5) Bleach

Tek kelime ile muhteşem ya muhteşem yani ama gelmiyor gönlümün efendisi keşke gelse de
şöyle tekrardan başlasak güncel bir şekilde efsane olur.

6) Highschool of the Dead

Hala bir umut gelmesini bekliyorum vallahi. Geçen ramazan 1-2 günde bitirmiştim muhteşem bir animedir.
Kesinlikle izlemeniz tavsiye edilir.

7) BTOOOM!

Çizimleri ile yine beni benden alan bir animedir kendisi. Diyecek çok söz yok muhteşemdir diğer hepsi gibi
Kesinlikle izleyin, ama 2. sezon yok :(

8) Shigatsu wa kimi no uso

İzlemedim ama yakın bir zamanda başlıyacağım güzel bir anime kendileri...
Sizde başlayabilirsiniz

9) Deadman Wonderland

M-U-H-T-E-Ş-E-M Bir yapıttır kendisi.
Başlamanız,bitirmeniz önerilir.

10) No Game No Life

Ya cidden bir anime bu kadar güzel olabilirmi diye sorduruyor. Bi aralar yalanlar falan ortaya çıktı yok çıkıyor bilmem ne falan filan..
Ama sizlere güzel bir haberim var, bu temmuz'da movie'si gösterime girecek 2. sezonu bekleyenler buna göz atsın.

Evveeet. Konu bu kadardı sevgili anime severler. Şimdilik 10 tane yazıyım dedim. Neyse inşallah beğenmişsinizdir. Saygılarımla :şapka:
Sizde bu konu altında 2. sezonu gelmeyen animeleri yazabilirsiniz.

Okuyup zaman ayırdığınız için teşekkürler. İyi günler, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ao haru ride ile shigatsu saçma olmuş bence 2.sezonluk bişeyleri yoktu
btoom 2.sezon gelse efsane olurdu

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
teşekkürler dicektim, izledim ben bunu xd

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Bu attığın animelerin yapımcılarının çoğu da 2. sezon çıkarmak yerine adını bile duymadığımız seriler yapmakta :(

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şahsen konuyu çok yanlış ve saçma buldum.
1. olarak gelmeyecekleri kesin değil.
2. yeterli bilgi edinilmeden olarak böyle bir liste yapılması yanlış.
3.olarak No Game No Life'nin yeni sezonu duyrulmasada gelecek bunu şöyle kısaca açıklamam gerekirse ah evet en basit örneğinden vereyim Sword art online 1. sezon bitti. Herkes "2. sezon çıkmıyacak" dedi ve bir movie çıktı. Movie'de 1. sezonu özetlediler ve 1 sene sonra 2. sezon geldi? Ne kadar hoş değil mi? NGNL içinde aynı şey geçerli.

Daha düzgün bir şekilde söyliyeyim böyle bir liste mantıksız çünkü bu animelerin 2. sezonlarının gelmemesi kesin değil ha kesin olanlar vardır düzgün bir final vermiş olanlar. Örneğin Akame ga Kill, Angel Beats. Fakat Btooom'dur NGNL'dir bu animelerin 2. sezonu halen tartışmada.

Ha gelmesinin çok çok çok düşük olduğu animeler vardır onlarda High School of the Dead ve Bleach vb. (Bleach için kesin bir şey diyemem izlemedim de takipte etmiyorum.)

Aynı zamanda öyle bir liste yapıpta bunları koymamak ayıp;
To aru Series (Majutsu no index + Kagaku no railgun) [Xeske oyun yapımını bırakıp animeye devam etseler]
Campione
Mondaiji-tachi ga isekai kara kuru... (Belki gelir inşallah gelir gelsin ya nolr)

Madan no ou to Vanadis

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Arkadaşlar, şu konuya bir açıklık getireyim;

NGNL'deki karakterlerimiz muhtemelen Movie'sinde olmayacak.
Karakter listesine bir göz atacak olursak, bizim karakterlerimiz meydanda yok maalesef. Ve bu Movie, bizim konumuzdan ayrı bir konuya sapacak. Kısacası NGNL'nin 2. sezonu kesin geliyor.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bleach,BTOOOM ile No Game No Life dışında saçma o listede olması gerekenler Hunter x Hunter (manga yazarı arkadaş ölü taklidi yapıyor),Gangsta,Death Prade(Yapılamaz olsada)​

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Şahsen konuyu çok yanlış ve saçma buldum.
1. olarak gelmeyecekleri kesin değil.
2. yeterli bilgi edinilmeden olarak böyle bir liste yapılması yanlış.
3.olarak No Game No Life'nin yeni sezonu duyrulmasada gelecek bunu şöyle kısaca açıklamam gerekirse ah evet en basit örneğinden vereyim Sword art online 1. sezon bitti. Herkes "2. sezon çıkmıyacak" dedi ve bir movie çıktı. Movie'de 1. sezonu özetlediler ve 1 sene sonra 2. sezon geldi? Ne kadar hoş değil mi? NGNL içinde aynı şey geçerli.

Daha düzgün bir şekilde söyliyeyim böyle bir liste mantıksız çünkü bu animelerin 2. sezonlarının gelmemesi kesin değil ha kesin olanlar vardır düzgün bir final vermiş olanlar. Örneğin Akame ga Kill, Angel Beats. Fakat Btooom'dur NGNL'dir bu animelerin 2. sezonu halen tartışmada.

Ha gelmesinin çok çok çok düşük olduğu animeler vardır onlarda High School of the Dead ve Bleach vb. (Bleach için kesin bir şey diyemem izlemedim de takipte etmiyorum.)

Aynı zamanda öyle bir liste yapıpta bunları koymamak ayıp;
To aru Series (Majutsu no index + Kagaku no railgun) [Xeske oyun yapımını bırakıp animeye devam etseler]
Campione
Mondaiji-tachi ga isekai kara kuru... (Belki gelir inşallah gelir gelsin ya nolr)
Madan no ou to Vanadis
İndexin 3. sezonu resmi olmasa da onaylandı* :(

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndexin 3. sezonu resmi olmasa da onaylandı* :(
Resmi olarak onaylanmasını beklemekteyim ^^. Çünkü en son fanlar fan işi trailer vb birçok şey yaptı. Artık animenin devamını fanlar çıkarıcak gibi bir şey D:
https://forums.fuwanovel.net/topic/9447-toaru-majutsu-no-index-season-3-confirmed/

Ve bu da asıl yapılan;

Videoların tarihlerine dikkat edersen iyi yaparsın ^^
Arkadaşlar, şu konuya bir açıklık getireyim;

NGNL'deki karakterlerimiz muhtemelen Movie'sinde olmayacak.
Karakter listesine bir göz atacak olursak, bizim karakterlerimiz meydanda yok maalesef. Ve bu Movie, bizim konumuzdan ayrı bir konuya sapacak. Kısacası NGNL'nin 2. sezonu kesin geliyor.
Edindiğim bilgiye göre Movie'si savaşta olanları anlatıcak ve ost'ları tam bir efsane ^^