2 Yıllık Bir Serüven!

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Mapın boyutu 5Mx5M dünyanın sonu 30M olarak düşünsek tekrar alabilir miyim mesajını?[DOUBLEPOST=1425321404,1425321348][/DOUBLEPOST]
En azından ben survivalde oynuyorum. Aramızdaki fark bu.
Daha büyük gelmişti gözüme, 1 haftadan az sürer.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Adamın hayali bu. Ne kötü eleştiriler aldı yinede 2 senedir devam ediyor. Evet buildler berbat ama adam uğraşıyor, kimi zaman arkadaşlarıyla oynuyor. Yaşanmışlık var yani :D
Aslında var ya aklıma bir proje geldi ama vaktimi alacağını ve paramı çöpe atacağını düşünüyorum.

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bi gecekondu ayarla bana B) Helal olsun ben ki 1 saat mc oynayınca sıkılan :/

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bence gerçekten iyi birşeyse zamana takma.
Gerçekten mükemmel bir şey, tek sıkıntı maddiyat param bol fakat bu işten pek kar edebileceğimi zannetmiyorum projem şu. Bir HUB sunucu açmak fakat HUB demiyeyimde lobimsi bir şey buradan bizim AteşNetwork ekibinin sunucularına geçiş yapılabilecek fakat şöyle bir şey eklemeyi düşünüyorum bu tarz çalışmalar yapan arkadaşlara sunucu imkanı sağlayacağız ve sunucumuzda kendi dünyalarını çalıştırabilecekler ve oyuncularda bu dünyalarda gezip vote verebilecek hatta arkadaşa bağış yapabilecekler.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
1 veya 2 yillarda o devlette oynamişliğim var. :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten mükemmel bir şey, tek sıkıntı maddiyat param bol fakat bu işten pek kar edebileceğimi zannetmiyorum projem şu. Bir HUB sunucu açmak fakat HUB demiyeyimde lobimsi bir şey buradan bizim AteşNetwork ekibinin sunucularına geçiş yapılabilecek fakat şöyle bir şey eklemeyi düşünüyorum bu tarz çalışmalar yapan arkadaşlara sunucu imkanı sağlayacağız ve sunucumuzda kendi dünyalarını çalıştırabilecekler ve oyuncularda bu dünyalarda gezip vote verebilecek hatta arkadaşa bağış yapabilecekler.
Böyle bişrey yaparsan (1-2 büyük sunucu ile de anlaşıp) para ile o lobiye girmeye çalışanlar bile olabilir.
Hatta çok daha büyüyüp 40-50 sunucunun birleştiği devasa bir platform olabilir.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ABİ MÜKEMMEL!....Değil.
Ya kusura bakma hani ama buildlerin kötü :/
Ama iki yıl bununla uğraşmışsan eğer çok emek vermişsin demektir. Zaten haritanın büyüklüğü de belli ediyor kendini. Güzel yani. Ama buildini geliştir.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ABİ MÜKEMMEL!....Değil.
Ya kusura bakma hani ama buildlerin kötü :/
Ama iki yıl bununla uğraşmışsan eğer çok emek vermişsin demektir. Zaten haritanın büyüklüğü de belli ediyor kendini. Güzel yani. Ama buildini geliştir.
Bu evler oyuncu yapımı o yüzden biraz çirkin bir görüntü var Eeee onada bir şey demessin herhalde :D

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
o harita gösterme şeyini nasıl yapıyorsunuz